Nowy album Post Malone’a już w piątek. Znamy wszystkich gości i pierwszy singiel


02 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Kilka dni temu Post Malone zapowiedział wydanie nowej płyty. Krążek Hollywood’s Bleeding ukaże się już w piątek, 6 września. Posłuchajcie pierwszego singla – Circles.

Post Malone, czyli amerykański wokalista i producent muzyczny zadebiutował w 2015 roku singlem White Iverson. Artysta ma obecnie na swoim koncie dwa albumy – Stoney i Beerbongs & Bentleys. Już w najbliższy piątek jego dyskografia rozszerzy się o kolejne wydawnictwo.

Post Malone – Hollywood’s Bleeding – premiera 6 września

Datę premiery nowej płyty Post Malone’a poznaliśmy zaledwie kilka dni temu. Album zatytułowany Hollywood’s Bleeding ukaże się już w najbliższy piątek – 6 września i zawierać będzie 17 premierowych utworów. Znamy już także listę gości, którzy się na nim pojawią. Jedno nazwisko to spore zaskoczenie!

Wśród artystów, których usłyszymy na albumie znaleźli się: Da Baby, Future, Halsey, Meek Mill, Lil Baby, Travis Scott, Sza, Swae Lee, Young Thug oraz… Ozzy Osbourne. Jesteśmy bardzo ciekawi efektu współpracy z liderem heavymetalowego zespołu Black Sabbath.

post malone hollywood's bleeding

Post Malone – Hollywood’s Bleeding – tracklista

 1. Hollywood’s Bleeding
 2. Saint Tropez, ft. Da Baby
 3. Enemies
 4. Allergic
 5. A Thousand Bad Times
 6. Circles
 7. Die For Me, ft. Future, Halsey
 8. On The Road, ft. Meek Mill, Lil Baby
 9. Take What You Want, ft. Ozzy Osbourne, Travis Scott
 10. I’m Gonna Be
 11. Staring At The Sun, ft. SZA
 12. Sunflower, ft. Swae Lee
 13. Internet
 14. Goodbyes, ft. Young Thug
 15. Myself
 16. I Know
 17. Wow
post malone hollywood's bleeding tracklista

Poznaliśmy już także pierwszy singiel zapowiadający płytę. Utwór Circles powstał we współpracy Malone’a z producentami: Frankiem Dukesem i Louisem Bellem, z którymi wcześniej stworzył hity: Congratulations, rockstar czy Psycho.

Post Malone – Cirles

Amerykański wokalista do tej pory dwukrotnie wystąpił w Polsce: w 2018 roku na Open’er Festival oraz podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival.

Kilka dni temu Post Malone zapowiedział wydanie nowej płyty. Krążek Hollywood’s Bleeding ukaże się już w piątek, 6 września. Posłuchajcie pierwszego singla – Circles. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →