The Weeknd zapowiada nowy album

Podziel się newsem:

Po świetnie przyjętych singlach zwiastujących nową płytę, The Weeknd zdradził wreszcie jej tytuł i datę premiery. Pojawił się także kolejny singiel. Sprawdźcie.

The Weeknd wydaje nowy album

Kanadyjski wokalista The Weeknd szykuje się do wydania swojego nowego albumu. Krążek zatytułowany After Hours ukaże się już 20 marca 2020 roku.

The Weeknd - After Hours
The Weeknd – After Hours – okładka płyty

Dotychczas poznaliśmy już dwa single, które się na nim znajdą: Heartless i Blinding Lights. Ten drugi został wykorzystany w reklamie Mercedesa. Oba natomiast spotkały się z pozytywnym odbiorem krytyków i słuchaczy.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery The Weeknd podzielił się także kolejnym utworem, tytułowym After Hours.

The Weeknd – After Hours

Nową płytę promować będzie światowa trasa koncertowa, która potrwa od czerwca do listopada. Niestety, póki co na liście nie ma żadnego polskiego miasta. Ale kto wie, może The Weeknd pojawi się jakimś festiwalu?


After Hours będzie czwartym długogrającym krążkiem artysty. Jego ostatnim albumem studyjnym jest Starboy z 2016 roku. W 2018 roku ukazała się EPka My Dear Melancholy.

W ostatnim czasie The Weeknd udzielił się na ścieżce dźwiękowej do ostatniego sezonu serialu Gra o Tron, nagrywając utwór Power is Power z Travisem Scottem i SZA.

Niedawno Kanadyjczyk zadebiutował także jako aktor – pojawił się w epizodycznej roli w filmie Nieoszlifowane diamenty z Adamem Sandlerem w roli głównej.

Po świetnie przyjętych singlach zwiastujących nową płytę, The Weeknd zdradził wreszcie jej tytuł i datę premiery. Pojawił się także kolejny singiel. Sprawdźcie. The Weeknd wydaje nowy album Kanadyjski wokalista The Weeknd szykuje się do wydania swojego nowego albumu. Krążek zatytułowany After Hours ukaże się już 20 marca 2020 roku. Dotychczas poznaliśmy już dwa single, które […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.