fot. Brian Ziff

The Weeknd przedłużył kontrakt z Universal Music Group


29 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

The Weeknd zdecydował się na przedłużenie swojej umowy z Universal Music Group, po dziesięciu latach współpracy z wytwórnią. Sprawdź szczegóły.

The Weeknd i Universal Music Group związani na kolejne lata

The Weeknd jest reprezentantem wytwórni Universal Music Group już od dziesięciu lat. 28 kwietnia wytwórnia upubliczniła listę artystów, z którymi przedłuża deale. Cały muzyczny katalog artysty nadal będzie należał do UMG. Label nie kryje swojego podekscytowania tym faktem. W informacji prasowej Sir Lucian Grainge, CEO wytwórni, wyjaśnił, jak wielką rzeczą jest to dla rozwoju Universal.

Przez ostatnią dekadę mieliśmy zaszczyt blisko współpracować z Ablem. Bardzo szybko stał się jednym z najbardziej kreatywnych i najważniejszych artystów współczesnej muzyki – talentem, który trafia się raz na pokolenie. Zawsze mieliśmy do niego głębokie zaufanie i szacunek, co umożliwiło nam z powodzeniem wyegzekwować jego znakomitą wizję. Jestem zachwycony tym, że teraz mamy szansę rozszerzyć tę wyjątkową relację i wznieść to kreatywne partnerstwo na nowe i ekscytujące poziomy.

Ostatnie ruchy Abla

7 stycznia ukazało się Dawn FM, siódme studyjne wydawnictwo Kanadyjczyka. Od tamtej pory artysta kolekcjonuje kolejne historyczne rekordy. Aż 24 spośród jego piosenek znalazło się na liście Billboard Global 200, został najchętniej słuchanym światowym artystą na wszystkich platformach streamingowych, zajął pierwsze miejsce w zestawieniu IFPI drugi raz z rzędu… wymieniać można by długo. Z naszą recenzją najnowszego krążka Abla zapoznacie się w tym miejscu.

The Weeknd – Dawn FM – tracklista

 1. Dawn FM
 2. Gasoline
 3. How do I make you love me?
 4. Take my breath
 5. Sacrifice
 6. A tale by quincy
 7. Out of time
 8. Here we go… again
 9. Best friends
 10. Is there someone else?
 11. Starry eyes
 12. Every angel is terrifying
 13. Don’t break my heart
 14. I heard you’re married
 15. Less than zero
 16. Phantom regret by Jim

Dawn FM – odsłuch albumu

The Weeknd zdecydował się na przedłużenie swojej umowy z Universal Music Group, po dziesięciu latach współpracy z wytwórnią. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →