Najlepsze pomysły na spędzenie Sylwestra w domu

Obserwuj nas na instagramie:

Przed nami Sylwester inny niż zwykle. Pozostajemy w domach, ale to nie oznacza, że nie możemy przywitać Nowego Roku w wyjątkowy sposób. Sprawdźcie kilka naszych propozycji na spędzenie sylwestrowej nocy.

Imprezy sylwestrowe. Co roku staramy się to zorganizować tak, aby powitać Nowy Rok jak najhuczniej. Tegoroczny Sylwester będzie wyglądał inaczej niż zwykle. Nie ma mowy o zabawie na miejskich imprezach czy tańcach do rana w klubach. Możliwości są mocno ograniczone, gdyż będziemy musieli zostać w domu.

Ale to nie oznacza, że nie będziemy mogli dobrze się bawić. Jest wiele sposobów na to, by ten wieczór mimo niesprzyjających okoliczności spędzić w wyjątkowy sposób, niezależnie od tego, czy spędzacie go sami, ze współlokatorami, w gronie najbliższej rodziny czy z drugą połówką.

Sylwester w domu

Sprawdźcie kilka naszych propozycji.

Jak spędzić Sylwestra w domu?

Sylwestrowy maraton filmowy

Wieczór z filmami lub serialami to zawsze dobry pomysł. Możecie na przykład zrobić sobie powtórkę z kultowych serii jak Harry Potter czy Gwiezdne Wojny, nadrobić zaległości w filmowych nowościach dostępnych na vod lub oglądać sylwestrowe odcinki kultowych seriali, takich jak Przyjaciele czy Jak poznałem Waszą matkę.

Dress code: dres lub piżama, przyda się też ciepły koc

Sylwester w domu

Wieczór planszówek

Jeśli nie spędzacie Sylwestra w pojedynkę, warto zorganizować wieczór planszówek. Monopoly, Wsiąść do pociągu, Chińczyk, Scrabble – wybór jest ogromny i zapewnia rozrywkę ze zdrową dawką rywalizacji na długie godziny.

Dress code: tutaj ponownie warto postawić na wygodę – dres do wielogodzinnych rozgrywek sprawdzi się idealnie

Sylwester w domu

Sylwester w stylu glamour

Natomiast jeśli chcielibyście poczuć się jak na wykwintnej imprezie sylwestrowej, możecie stworzyć taki klimat we własnych domu. Ubierzcie się w najbardziej wyjściowe stroje i zaopatrzcie się w eleganckie trunki. Warto zadbać o odpowiednią muzykę, tutaj świetnie sprawdzą się nasze sylwestrowe playlisty.

Dress code: wyjściowe sukienki – im bardziej święcące tym lepiej, garnitury

Sylwester w domu

Sushi domowej roboty

Samodzielne przygotowanie sushi, może być świetną zabawą. Skompletujcie wszystkie składniki potrzebne do wykonania japońskiego przysmaku, w wielu sklepach znajdziecie gotowe zestawy. Kto się podejmuje tego wyzwania?

Dress code: absolutna dowolność

Sylwester w domu

Treat yourself, czyli domowe SPA

Sylwester może być także dobrą okazją, by poświęcić więcej czasu sobie. Jeśli w codziennym pędzie brakuje Wam czasu na to, by zatroszczyć się o swoje ciało, może zajmijcie się tym w Sylwestra i rozpocznijcie Nowy Rok z cerą pełną blasku :)

Dress code: wygodna piżama lub dres

Sylwester w domu

Zoom party

Na spotkania w większym gronie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Oczywiście wideokonferencje nie zastąpią nam tradycyjnej imprezy z przyjaciółki, ale mogą stanowić jej namiastkę. Zadbajcie o szybki internet, żeby nie zerwało połączenia w trakcie odliczania do północy.

Dress code: pełna dowolność, może przebierana impreza tematyczna?

Sylwester w domu

Sylwester z Sorry Boys

A jeśli macie ochotę na muzyczne spędzenia Sylwestra, z pomocą przychodzi zespół Sorry Boys. Grupa ostatniego dnia grudnia zagra wyjątkowy koncert prosto z urokliwego Folwarku Ruchenka, który będzie transmitowany na żywo online. Szykujcie się na najbardziej klimatyczne pożegnanie roku.

Dress code: zainspirujcie się stylem muzyków z Sorry Boys

Sorry Boys - koncert sylwestrowy

Sylwester z Mery Spolsky

Drugą koncertową propozycją na Sylwestra jest występ Mery Spolsky. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie transmitowane online na facebookowym profilu Hali Koszyki. Jeśli zamierzacie zakończyć ten rok z przytupem, nie możecie tego przegapić!

Dress code: cekiny, czerwień, paski

Sylwester w domu Mery Spolsky

Sprawdźcie także, czego nie robić w Sylwestra w domu

Przed nami Sylwester inny niż zwykle. Pozostajemy w domach, ale to nie oznacza, że nie możemy przywitać Nowego Roku w wyjątkowy sposób. Sprawdźcie kilka naszych propozycji na spędzenie sylwestrowej nocy. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Imprezy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →