Mery Spolsky zagra koncert w sylwestrową noc. Zapowiada się wielki SZAU!


24 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Jeśli Mery Spolsky będzie Wam towarzyszyć podczas Sylwestra, możecie być pewni, że spać pójdziecie późno. Taki zastrzyk energii odbierzecie tylko na jej SZOŁ. Jesteście na to gotowi?

Mery Spolsky – impreza nie taka, jak zwykle

Kończymy z Sylwestrem z Marylą Rodowicz! W tym roku nie będzie żartów z odmrażania divy, za to wejdziemy w nową erę imprez z artystami bliższymi naszym czasom. Na miejskich wydarzeniach grywali już The Dumplings, czy Jan-Rapowanie, co jasno dowodzi o pewnym wypaleniu pośród, że tak się wyrażę, stałej noworocznej obsady koncertowej. Telewizyjnym eventom wyrosła niespodziewanie solidna konkurencja w postaci streamów z występów artystów, którzy nie występują w dokładnie tej samej konfiguracji co roku. No i nie obskakują trzech widowisk jednocześnie… Ze swoją propozycją sylwestrowego koncertu wyszedł już zespół Sorry Boys, a teraz przyszła kolej na Mery Spolsky! Tak więc, jeśli poszukujecie soundtracku pod solidną imprezę (w skromnym towarzystwem), mamy dla Was propozycję. Odpalcie sobie nasze playlisty albo wybierzcie się na Sylwestra Spolsky.

Mery Spolsky – Sorry from the Mountain

Mery Spolsky – Sylwester z przytupem

Żeby jeszcze bardziej zachęcić Was do uczestnictwa w tym internetowym wydarzeniu, dodam, że koncert odbędzie się w formule 2w1. Po pierwsze: wykonywanie piosenek na żywo. Po drugie: trening. Najpierw coś dla duszy, potem dla ciała. Ukulturalnienie nastąpi podczas słuchania piosenek, a wyzwolenie energii przy aktywnym uczestnictwie w występie Mery. Co prawda na odległość i przed telewizorem, ale… Na razie tyle musi wystarczyć, a z nią na pewno będziecie bawić się wyśmienicie.

Mery Spolsky Sylwester
źródło: Facebook/Mery Spolsky

A gdzie i kiedy odbędzie się ta biba? Adres jest ogólnodostępny, a zaproszeni są wszyscy bez wyjątku. W Sylwestra o 20 wpadajcie na fanpage Hali Koszyki na Facebooku i wyczekujcie na prawdziwy roxpiexdol. Jeśli noworoczny wieczór zdecydujecie się spędzić w towarzystwie Mery, to macie gwarantowany intensywny before przed świętowaniem o północy. Bawcie sie dobrze – i bezpiecznie!

zdjęcie główne: Facebook/Mery Spolsky

Jeśli Mery Spolsky będzie Wam towarzyszyć podczas Sylwestra, możecie być pewni, że spać pójdziecie późno. Taki zastrzyk energii odbierzecie tylko na jej SZOŁ. Jesteście na to gotowi? Mery Spolsky – impreza nie taka, jak zwykle Kończymy z Sylwestrem z Marylą Rodowicz! W tym roku nie będzie żartów z odmrażania divy, za to wejdziemy w nową […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Mery Spolsky | Katowice | Gdańsk

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.