Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa we wspólnym, świątecznym utworze


01 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Co za połączenie! Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa zaśpiewali w jednym utworze. W dodatku… świątecznym! Sprawdźcie szczegóły!

Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa w jednym utworze – będzie hit?

Mery Spolsky – najbardziej lubiana skandalistka polskiej sceny alternatywnej, Arek Kłusowski – prawdopodobnie najbardziej emocjonalny wokalista, który z każdą swoją kolejną odsłoną przechodzi nowe przeobrażenie, nieustannie zaskakując i Julia Wieniawa okupująca nie tylko radiowe listy przebojów, ale również kinowe afisze. Ta trójka właśnie połączyła siły we wspólnym projekcie.

Mery Spolsky, Kłusowski i Wieniawa
Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa w studiu

Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa przejmują święta

Jest nim oczywiście utwór. Kilka dni temu w social mediach artystów pojawiły się wspólne zdjęcia ze studia i zdawkowe informacje o ich współpracy. Wszyscy są jak dotąd byli bardzo tajemniczy, ale dziś szykowana przez nich niespodzianka wyszła na jaw!

Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa
Mery Spolsky i Arek Kłusowski na planie teledysku do wspólnego utworu

Wspólna chwila Mery Spolsky, Arka Kłusowskiego i Julii Wieniawy, posłuchaj!

Okazało się, że artyści nagrali utwór świąteczny! Dodatkowo, ich piosenka powstała we współpracy z Allegro. Sprawdźcie magiczne efekty tej współpracy!


Zobacz najnowszy teledysk Mery Spolsky do singla Sorry Form The Mountain

Zobaczcie również najnowszy teledysk Mery Spolsky do kawałka Sorry Form The Mountain, który właśnie stał się jej kolejnym singlem promującym album Dekalog Spolsky. Klip robi wrażenie, auu!

Przeczytaj również: Arek Kłusowski: „Spokój jest wyższą siłą niż miłość” – wywiad

Smutek i żal okryte płaszczem w pasky – wywiad z Mery Spolsky

Co za połączenie! Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa zaśpiewali w jednym utworze. W dodatku… świątecznym! Sprawdźcie szczegóły! Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa w jednym utworze – będzie hit? Mery Spolsky – najbardziej lubiana skandalistka polskiej sceny alternatywnej, Arek Kłusowski – prawdopodobnie najbardziej emocjonalny wokalista, który z każdą swoją kolejną odsłoną przechodzi […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Mery Spolsky w Katowicach i Gdańsku

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →