Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa we wspólnym, świątecznym utworze


01 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Co za połączenie! Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa zaśpiewali w jednym utworze. W dodatku… świątecznym! Sprawdźcie szczegóły!

Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa w jednym utworze – będzie hit?

Mery Spolsky – najbardziej lubiana skandalistka polskiej sceny alternatywnej, Arek Kłusowski – prawdopodobnie najbardziej emocjonalny wokalista, który z każdą swoją kolejną odsłoną przechodzi nowe przeobrażenie, nieustannie zaskakując i Julia Wieniawa okupująca nie tylko radiowe listy przebojów, ale również kinowe afisze. Ta trójka właśnie połączyła siły we wspólnym projekcie.

Mery Spolsky, Kłusowski i Wieniawa
Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa w studiu

Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa przejmują święta

Jest nim oczywiście utwór. Kilka dni temu w social mediach artystów pojawiły się wspólne zdjęcia ze studia i zdawkowe informacje o ich współpracy. Wszyscy są jak dotąd byli bardzo tajemniczy, ale dziś szykowana przez nich niespodzianka wyszła na jaw!

Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa
Mery Spolsky i Arek Kłusowski na planie teledysku do wspólnego utworu

Wspólna chwila Mery Spolsky, Arka Kłusowskiego i Julii Wieniawy, posłuchaj!

Okazało się, że artyści nagrali utwór świąteczny! Dodatkowo, ich piosenka powstała we współpracy z Allegro. Sprawdźcie magiczne efekty tej współpracy!


Zobacz najnowszy teledysk Mery Spolsky do singla Sorry Form The Mountain

Zobaczcie również najnowszy teledysk Mery Spolsky do kawałka Sorry Form The Mountain, który właśnie stał się jej kolejnym singlem promującym album Dekalog Spolsky. Klip robi wrażenie, auu!

Przeczytaj również: Arek Kłusowski: „Spokój jest wyższą siłą niż miłość” – wywiad

Smutek i żal okryte płaszczem w pasky – wywiad z Mery Spolsky

Co za połączenie! Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia Wieniawa zaśpiewali w jednym utworze. W dodatku… świątecznym! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Mery Spolsky, Arek Kłusowski i Julia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →