Spędź Sylwestra z Sorry Boys! Zespół zagra wyjątkowy koncert


16 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Marzy Wam się koncertowy Sylwester? Nie ma problemu! Sorry Boys przychodzą z pomocą i zagrają w Waszych domach! Sprawdźcie szczegóły.

Sylwester bez koncertów? Nie tym razem!

Brak planów na Sylwestra? Chcielibyście tradycyjnie zakończyć ten rok koncertowo, ale wszystkie wydarzenia są odwołane i karzą Wam siedzieć w domach? Nic straconego! Wciąż możecie się zabawić w towarzystwie najlepszej muzyki.

Myśleliście, że COVID sprawi, że pożegnamy ten rok bez muzyki? Nic bardziej mylnego! I bynajmniej nie mam tu na myśli feralnych imprez telewizyjnych, spod szyldu prezesa Kurskiego i innych tym podobnych.

Sorry Boys - koncert sylwestrowy
Sorry Boys – koncert w Folwarku Ruchenka

Sorry Boys zagrają online na Sylwestra

Zdecydowanie ciekawszą alternatywę proponuje zespół Sorry Boys. Grupa ostatniego dnia grudnia zagra wyjątkowy koncert prosto z urokliwego Folwarku Ruchenka, który będzie transmitowany na żywo online, więc będziecie mieli muzyków we własnych domach!

Koncert Sorry Boys rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 21:00 i potrwa około 1,5 godziny, czyli idealnie po sylwestrowej rozgrzewce, ale jeszcze przed noworocznym szampanem. Pożegnajcie stary rok w wyjątkowym stylu, klimatycznym i pełnym miłości koncertem jednego z najciekawszych alternatywnych zespołów na polskiej scenie. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Nie przegapcie!

Sorry Boys - koncert sylwestrowy
Sorry Boys – koncert sylwestrowy

Marzy Wam się koncertowy Sylwester? Nie ma problemu! Sorry Boys przychodzą z pomocą i zagrają w Waszych domach! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Sylwester bez koncertów? Nie tym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →