Sorry Boys stworzyli teledysk bez wychodzenia z domu

Obserwuj nas na instagramie:

W ramach akcji #zostańwdomu Sorry Boys zrezygnowali z planu zdjęciowego i nagrali teledysk podczas kwarantanny w domu. Zobaczcie efekty!

Mimo, że wszyscy znaleźliśmy się w niełatwej sytuacji w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, w sieci pojawia się coraz więcej ciekawych inicjatyw, również tych, wychodzących od artystów. Koncerty online, to już niemal rzeczywistość, która stała się naszą codziennością, ale coś zupełnie innego i niespodziewanego zaproponował zespół Sorry Boys.

sorry boys

Niecodzienny teledysk od Sorry Boys w ramach akcji #zostańwdomu

Grupa przygotowywała się w ostatnim czasie do nagrania nowego teledysku do utworu Niedziela pochodzącego z ich ostatniego albumu Miłość. W trakcie rozwoju sytuacji epidemiologicznej w Polsce, wspólnie Dawidem Grzelakiem, którego zespół zaprosił do współpracy nad klipem, artyści postanowili początkowo zminimalizować udział osób biorących udział w pracy nad teledyskiem.

Ostatecznie jednak klip do Niedzieli powstał właśnie w niedzielę, bez wychodzenia z domu i kontaktu z innymi osobami. Teledysk przedstawia połączenie za pomocą wideoczatu Beli Komoszyńskiej, wokalistki Sorry Boys i wspomnianego już Dawida Grzelaka. Artystka w klipie tańczy i spogląda przez okno na słoneczną, opustoszałą Warszawę. Zobaczcie efekty tego wyjątkowego nagrania!

Nowy teledysk Sorry Boys do utworu Niedziela – zobacz!

W ramach akcji #zostańwdomu Sorry Boys zrezygnowali z planu zdjęciowego i nagrali teledysk podczas kwarantanny w domu. Zobaczcie efekty! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Mimo, że wszyscy znaleźliśmy się w niełatwej sytuacji w związku z rozprzestrzeniającą […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →