fot. Magda Halicka

Sorry Boys grają „Absolutnie, absolutnie” w sielskiej scenerii


17 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sorry Boys właśnie podzielili się utworem Absolutnie, absolutnie zagranym podczas Łąkowego Koncertu w Folwarku Ruchenka. Koniecznie zobaczcie video z tego poruszającego występu!

Sorry Boys nadal są w Miłości

Miłość swoją premierę miała dwa lata temu. Zespół minimalnie ustrzegł się przed pandemią, która faktycznie uderzyła w nas restrykcjami w okolicach marca 2020. Płyta miała szansę wybrzmieć i całe szczęście, że wybrzmiewa dalej. Sorry Boys stworzyli materiał, który na żywo zyskuje kolejną głębię, kolejne dno, kolejne przesłanie. Muzyka live ma swoje przywileje i to na pewno jest jednym z nich: bezpośrednie odziaływanie na publikę. Zespół doskonale czuje swoje brzmienie. Jest go po prostu pewny, tak jak pewny jest treści oraz uczuć przekazywanych za pośrednictwem Miłości.

Tylko raz byłam na ich koncercie, to stosunkowo mało czasu, by prawdziwie przekonać się do albumu. Ten raz w zupełności wystarczył, żeby go poczuć, zrozumieć, przetrawić. Dokładniej i systematyczniej niż poprzez odsłuch audio, który po tych doświadczeniach na żywo – również zyskuje na wartości.

Przeczytaj: Sorry Boys stworzyli teledysk bez wychodzenia z domu

Sorry Boys Absolutnie absolutnie live
fot. Magda Halicka

Absolutnie, absolutnie musicie to zobaczyć

Zespół właśnie podzielił się nowym video z koncertu zagranego we wrześniu w Folwarku Ruchenka. Sorry Boys przedstawiają kolejną wersję Absolutnie, absolutnie, a klipowi towarzyszą sceny przygotowania do występu.

Noc w Folwarku Ruchenka uwieczniona w teledysku! To jedno z najpiękniejszych naszych (i wiemy, że nie tylko naszych) wspomnień minionego lata. Niebo nad głową i łąka pod stopami, totalna wolność – Wasza i nasza, róże i gwiazdy. Jest też historia naszych przygotowań. Obejrzyjcie, co tam się wydarzyło. Przyjemnej podróży Kochani!

– napisał zespół na swoim Facebooku

Sorry Boys – Absolutnie, absolutnie (Łąkowy Koncert w Folwarku Ruchenka)

Sorry Boys właśnie podzielili się utworem Absolutnie, absolutnie zagranym podczas Łąkowego Koncertu w Folwarku Ruchenka. Koniecznie zobaczcie video z tego poruszającego występu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sorry Boys […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →