fot. okładka płyty „Renesans”

Muzyczny „Renesans” Sorry Boys na koncertach w całej Polsce


02 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Zespół Sorry Boys wydał niedawno swoją piątą studyjną płytę – Renesans. Grupa właśnie rusza w trasę koncertową!

Renesans Sorry Boys

Zespół Sorry Boys wydał swoją kolejną studyjną płytę. Renesans jest zupełnie nowym rozdziałem w historii grupy, a sam krążek jest jednocześnie przebojowym, ale i poetyckim, pełnym paradoksów wydawnictwem. Najnowszy album prezentuje także alter ego wokalistki Beli KomoszyńskiejStarry, która pokazuje wielowymiarowość muzycznego świata Sorry Boys. Komunikuje się ze słuchaczami nie tylko za pomocą utworów, ale także listów, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami z anonimowym słuchaczem. Na krążku znalazło się dziewięć utworów, do których teksty napisała Bela Komoszyńska, współkompozytorem i współautorem tekstu jednego z nich jest zaś raper Miuosh. Członkowie zespołu wspólnie skomponowali warstwę muzyczną do każdej z piosenek. Tracklista wydawnictwa prezentuje się następująco:

  1. Renesans
  2. Na Na Na
  3. Petrykora
  4. Fudżi
  5. Jakby Nigdy Nic
  6. Na Spalonym Moście
  7. Mapy Gwiazd
  8. Wenus
  9. Moje Kochanie

Renesans to już piąte wydawnictwo grupy. I jak to zwykle przy premierze płyty bywa, odbędzie się także trasa koncertowa.

Sorry Boys – Mapy Gwiazd

Absolutnie, absolutnie dobre koncerty

Sorry Boys przez dwanaście lat od premiery debiutanckiego albumu zebrali grono wiernych fanów. Zespół występował między innymi na Męskim Graniu, Spring Breaku, Orange Warsaw Festival, Open’erze czy na festiwalu w Jarocinie. Trasa klubowa rządzi się jednak nieco innymi prawami, jest bardziej intymna i przyziemna. Sorry Boys odwiedzą miejsca w całej Polsce. Zagrają między innymi w CK Wiatrak w Zabrzu, a koncert ten odbędzie się 4 grudnia. Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak pojawią się również 11 grudnia w toruńskim Lizard Kingu. Z kolei 16 grudnia zespół wystąpi w poznańskiej Tamie. Warszawska grupa zaprezentuje się też 18 grudnia w łódzkiej Wytwórni. Bilety na wszystkie koncerty dostępne są na stronie Biletomat.pl.


Zespół Sorry Boys wydał niedawno swoją piątą studyjną płytę – Renesans. Grupa właśnie rusza w trasę koncertową! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Renesans Sorry […]

Kup bilety na koncerty Sorry Boys!

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →