fit. Honorata Karapuda

Ifi Ude rusza w trasę koncertową!


25 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ifi Ude rusza w trasę koncertową promującą jej ostatni, niezwykły album Ludevo, czerpiący z brzmień ludowych.

Niezwykła muzyka korzeni

Ostatni album Ifi Ude to jeden z najbardziej niezwykłych i elektryzujących polskich projektów w ostatnich latach. Sposób, w jaki artystka czerpie z kultury ludowej, zachwyca i przemienia jej występy na żywo w prawdziwe metafizyczne przeżycie, które docenili zarówno dziennikarze, jak i słuchacze. Jak sama Ifi postrzega Ludevo?

Ludevo to płyta, którą tworzyłam przez 6 ostatnich lat. Był to okres ogromnych zmian w moim życiu, próby sił między marzeniami a rzeczywistością. Z dziewczyny stałam się kobietą, z młodej kobiety zamieniłam się w matkę. Tę przemianę słychać na nowym albumie. Ludevo to podświadoma potrzeba dotarcia do moich słowiańskich korzeni. Jest to również udanie się w podróż przez pradawne legendy i symbole, które objawiają się w kulturze pod postaciami Matki, Starca, Wędrowca, Wiedźmy, Mordercy czy Dziewicy.

Ifi Ude rusza w trasę koncertową!
okładka płyty Ludevo Ifi Ude

Najbliższe okazje, by wraz z Ifi Ude na własnej skórze poczuć powrót do korzeni leżących w pradawnych legendach, nadarzą się już niedługo.

Odsłuch płyty Ifi Ude – Ludevo

Kup bilety na trasę Ifi Ude!

Ifi Ude jeszcze w tym roku wyrusza bowiem w trasę koncertową po Polsce. Wraz ze swoim składem koncertowym odwiedzi sześć miejscowości:

  • 9.12 Kraków, Klub Alchemia
  • 10.12 Warszawa, Bardzo Bardzo
  • 11.12 Sopot, Sfinks 700
  • 16.12 Poznań, Klub Próżność
  • 17.12 Świdnica, Sala Teatralna ŚOK
  • 18.12 Wrocław, Mleczarnia

Jesteście gotowi na jedyne w swoim rodzaju przeżycia przy muzyce korzeni? Doskonale się składa. Bilety na każdy z tych koncertów (z wyjątkiem Świdnicy) są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl

Ifi Ude rusza w trasę koncertową promującą jej ostatni, niezwykły album Ludevo, czerpiący z brzmień ludowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Niezwykła muzyka korzeni Ostatni album Ifi […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →