fot. Jędrzej Babis

Ifi Ude powraca na scenę! Nadchodzący koncert wybrzmi w klimatach drugiego albumu wokalistki – “Ludevo”


26 marca 2022

Podziel się newsem:

Ifi Ude powraca w wielkim stylu. Po wydaniu swojego drugiego albumu Ludevo artystka zaprasza nas na swój koncert. Złapcie bilety na to wielkie wydarzenie!

Odmienna kultura w niesamowitym wydaniu

Ifi Ude, a właściwie Diana Ifeoma Ude – niezależna artystka, która swoją muzykę tworzy w klimatach otaczającego ją świata. Półfinalistka Must Be The Music, wokalistka, performerka, autorka tekstów i muzyki. Napisała książkę dla dzieci Zebra (wyd. Poławiacze Pereł). Występuje w Polsce i za granicą, m.in na scenach festiwali: Opener, Woodstock, Ethno Jazz Festval (Polska), Fjúžn Festival (Słowacja), Art Geni Festival (Gruzja). Współpracowała z Teatrem Polskim, Teatrem Pieśni Kozła, Szkockim Teatrem Narodowym czy też TR Warszawa.

Ifi Ude
Ifi Ude/ fot. Facebook

Jej osobowość swobodnie przenika granice muzyki, sztuki i teatru. Jest również absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Ifi od początku swojej artystycznej drogi ma na celu poszerzanie świadomości wielokulturowej w naszym kraju, a także za granicą.

Artystka powraca na muzyczną scenę

Obecnie wokalistka zajmuje się również promocją swojego drugiego albumu – Ludevo.

Ifi Ude – Nasze drogi złączył czas, posłuchaj!

„Ludevo” to płyta, którą tworzyłam przez 6 ostatnich lat. Był to okres ogromnych zmian w moim życiu, próby sił między marzeniami a rzeczywistością. Z dziewczyny stałam się kobietą, z młodej kobiety zamieniłam się w matkę. Tę przemianę słychać na nowym albumie. “Ludevo” to podświadoma potrzeba dotarcia do moich słowiańskich korzeni. Jest to również udanie się w podróż przez pradawne legendy i symbole, które objawiają się w kulturze pod postaciami Matki, Starca, Wędrowca, Wiedźmy, Mordercy czy Dziewicy.

– mówi o płycie Ifi Ude.

Ifi Ude – kup bilety na koncert w warszawskiej Proximie!

To właśnie z materiałem z albumu Ludevo wokalistka wystąpi 10 czerwca w warszawskiej Kolonii Ochota! Będzie to bardzo klimatyczne wydarzenie, które wciągnie nas w jej emocjonalny i barwny świat. Nie możecie go przegapić! Bilety na nadchodzący koncert możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Ifi Ude
Ifi Ude/ fot. materiały prasowe

Ifi Ude powraca w wielkim stylu. Po wydaniu swojego drugiego albumu Ludevo artystka zaprasza nas na swój koncert. Złapcie bilety na to wielkie wydarzenie! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Kup bilet na koncert IFI UDE | LUDEVO

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →