Years & Years i Pet Shop Boys we wspólnym utworze


18 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Popularna grupa Years & Years i legendarny zespół Pet Shop Boys nagrali wspólnie utwór Dreamland i wystąpili razem w londyńskim Hyde Parku. Zobaczcie!

Pet Shop Boys

Kto by się spodziewał takiej współpracy! Pet Shop Boys to legendarny zespół popowy, założony w 1981 roku, który tworzą wokalista Neil Tennant i klawiszowiec Chris Lowe. Na swoim koncie mają kilka największych przebojów lat ’80 i ’90, takich jak It’s A Sin, West End Girls, czy Domino Dancing.

Pet Shop Boys – It’s A Sin

Years & Years

Z kolei Years & Years to jeden z najpopularniejszych aktualnie zespołów popowych na świecie, który podbija największe sceny festiwalowe, a ich kolejne utwory królują na najważniejszych, międzynarodowych listach przebojów. Na koncie mają dwa albumy oraz kilka bardzo ciekawych współprac.

Years & Years – Desire

Nowy album Pet Shop Boys

Jedną z nich nawiązali niedawno właśnie z zespołem Pet Shop Boys. Wspólnie stworzyli utwór Dreamland, który zapowiada nowy, nadchodzący album grupy Pet Shop Boys. Szczegóły wydawnictwa nie są jeszcze znane, wiemy jedynie, że jego premiera będzie miała miejsce 24 lutego 2020 roku.

Pet Shop Boys feat. Years & Years – Dreamland

Oly Alexander z Years & Years napisał o swojej współpracy z grupą Pet Shop Boys:

Stworzenie czegoś z tymi ludźmi, którzy zawsze byli moimi bohaterami, było spełnieniem marzeń. Wspólnie z Chrisem i Neilem absolutnie świetnie się bawiliśmy. Musiałem często się szczypać! To kultowy zespół z wieloma przebojami. Praca z nimi była ogromnym przywilejem. Jestem niesamowicie podekscytowany efektem!

Pet Shop Boys Years Years - Dreamland

Pet Shop Boys i Years & Years – wspólny występ w Hyde Park

Oly pojawił się również gościnnie podczas występu Pet Shop Boys w ramach BBC Radio 2’s Live w Hyde Parku w Londynie, gdzie wykonali swój utwór Dreamland. Zobaczcie!

Pet Shop Boys wystąpią w Polsce

Najnowszy album Pet Shop BoysHotspot będziecie mogli usłyszeć na żywow Warszawie. Bilety na koncert znajdziecie na Biletomat.pl.

Popularna grupa Years & Years i legendarny zespół Pet Shop Boys nagrali wspólnie utwór Dreamland i wystąpili razem w londyńskim Hyde Parku. Zobaczcie! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Pet Shop […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →