fot. Getty

Years & Years i Kylie Minogue ponownie łączą siły w singlu „A Second to Midnight”


07 października 2021

Podziel się newsem:

Years & Years i Kylie Minogue ponownie spotykają w jednym utworze. Tym razem połączyła ich piosenka A Second to Midnight z nadchodzącego wydawnictwa australijskiej wokalistki – DISCO: Guest List Edition.

To już nie pierwszy raz. Dotychczasowa współpraca Kylie Minogue i Olly’ego Alexandera

Muzyczne drogi Kylie Minogue i Olly’ego Alexandera, będącego reprezentantem od niedawna solowego projektu Years & Years, przecinały się już w przeszłości nie raz. To właśnie australijska gwiazda muzyki pop zaśpiewała u boku Olly’ego w remixie jego pierwszego singla, zapowiadającego najnowszy rozdział w karierze Years & YearsStarstruck. Alexander mówił o tej współpracy:

To dosłownie spełnienie marzeń. Kylie to ikona, która inspirowała mnie od początku mojej muzycznej drogi. Dlatego to, co się dzieje, jest nie z tego świata. Zapytałem Kylie, czy chciałaby zrobić coś w studiu i jestem niezmiernie wdzięczny, że się zgodziła. Od tego czasu chodzę z bananem na twarzy. Kylie roztacza wokół siebie prawdziwą magię. Mam nadzieję, że słuchacze również będą mogli poczuć ten kosmos.

Zobacz również: Singiel „Starstruck” rozpoczyna nowy etap w karierze zespołu Years & Years

Years & Years, Kylie Minogue – Starstruck (Remix), posłuchaj!

Kilka lat wcześniej, w 2016 roku, Olly Alexander wystąpił również u boku Kylie Minogue podczas jej koncertu w legenarnym Royal Albert Hall w Londynie, gdzie wspólnie zaśpiewali utwór Better the Devil You Know. Zobaczcie!

Kylie Minogue & Olly Alexander – Better the Devil You Know, Royal Albert Hall

Kylie Minogue i Olly Alexander w zupełnie nowym utworze – A Second to Midnight

Dziś Kylie Minogue i Olly Alexander ponownie łączą siły, jednak tym razem na potrzeby dyskografii piosenkarki. Wieloletnia współpraca i przyjaźń artystów zaowocowała zupełnie nowym, wspólnym utworem tej dwójki – A Second to Midnight, który właśnie ujrzał światło dzienne. Piosence towarzyszy również queerowy, roztańczony teledysk.

Nie mogę uwierzyć, że to piszę… „A Second To Midnight” od Kylie Minogue z MOIM UDZIAŁEM (!!!!) jest już dostępny. Kylie jest wszystkim, a praca z nią była dosłownym spełnieniem marzeń. Jej muzyka inspiruje mnie konsekwentnie, odkąd byłem dzieckiem. Jest prawdziwą ikoną i muszę się uszczypnąć, żeby uwierzyć, że to się rzeczywiście wydarzyło! Dziękuję Kylie za to niesamowite doświadczenie, wspólna praca była tak wspaniała, że chyba nigdy nie uwierzę w to, że faktycznie byłem z tobą na planie. Miałem dreszcze, będąc tam i obserwując, jak pracujesz! Prawdziwa Kylie Minogue! Tak się cieszę, że stworzyłem tę piosenkę razem z tobą – pisze Olly Alexander o pracy przy utworze A Second to Midnight.

Dziękuję Years & Years za dołączenie do mnie w tej piosence! Świetnie się bawiłam, wydobywając z siebie swojego wewnętrznego Olly’ego w tym teledysku – czułam się jak KRÓL! – dodaje sama Kylie Minogue.

Kylie Minogue, Years & Years – A Second to Midnight, zobacz teledysk!

DISCO od Kylie Minogue w nowej odsłonie. Będzie nowy album, a na nim wyjątkowi goście!

Wspólny utwór Kylie Minogue z Ollym Alexanderem jest pierwszą, oficjalną zapowiedzią nowego wydawnictwa artystki, którym będzie niecodzienna, wyjątkowa reedycja wydanego w zeszłym roku albumu DISCO. Na odświeżonej, dwupłytowej edycji płyty oprócz Years & Years znajdzie się wielu innych znakomitych gości, w tym: Jessie Ware oraz Dua Lipa. Nie zabraknie także remixów autorstwa takich producentów jak Purple Disco Machine czy Basement Jaxx.

Zobacz również: Kolejny taneczny album tego roku. Kylie Minogue zaprasza na parkiet

DISCO: Guest List Edition ukaże się już 12 listopada, a preorder albumu znajdziecie na oficjalnej stronie Kylie Minogue. Sprawdźcie, jak prezentuje się pełna tracklista oraz okładka tego wydawnictwa!

Kylie Minogue – DISCO: Guest List Edition, tracklista i okładka albumu

Disc 1

 1. Magic
 2. Miss a Thing
 3. Real Groove
 4. Monday Blues
 5. Supernova
 6. Say Something
 7. Last Chance
 8. I Love It
 9. Where Does the DJ Go?
 10. Dance Floor Darling
 11. Unstoppable
 12. Celebrate You
 13. Till You Love Somebody
 14. Fine Wine
 15. Hey Lonely
 16. Spotlight

Disc 2

 1. A Second to Midnight (With Years & Years)
 2. Kiss of Life (With Jessie Ware)
 3. Can’t Stop Writing Songs About You (With Gloria Gaynor)
 4. Real Groove (With Dua Lipa) (Studio 2054 Remix)
 5. Say Something (Basement Jaxx Remix)
 6. Say Something (F9 Club Mix)
 7. Say Something (Syn Cole Extended Mix)
 8. Magic (Purple Disco Machine Extended Mix)
 9. Real Groove (With Dua Lipa) (Studio 2054 Initial Talk Remix)
 10. Dance Floor Darling (Linslee’s Electric Slide Remix)
Kylie Minogue DISCO: Guest List Edition
Kylie Minogue – „DISCO: Guest List Edition”, okładka albumu

Years & Years i Kylie Minogue ponownie spotykają w jednym utworze. Tym razem połączyła ich piosenka A Second to Midnight z nadchodzącego wydawnictwa australijskiej wokalistki – DISCO: Guest List Edition. To już nie pierwszy raz. Dotychczasowa współpraca Kylie Minogue i Olly’ego Alexandera Muzyczne drogi Kylie Minogue i Olly’ego Alexandera, będącego reprezentantem od niedawna solowego projektu […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →