Singiel „Starstruck” rozpoczyna nowy etap w karierze zespołu Years & Years


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Zapowiadane przez Olly’ego Alexandera nowości właśnie nadeszły! Zespół Years & Years podzielił się swoim nowym singlem Starstruck.

Years & Years to już tylko Olly Alexander

W fanów grupy Years & Years dopiero co gruchnęła wiadomość o tym, że ich ulubiony zespół to już nie zespół, a solowa działalność jego lidera Olly’ego Alexandera. Disappointed but not surprised – można by rzec, cytując klasyka, bo niby trochę smutno, a jednak wizerunek Years & Years niemalże od początku opierał się głównie na swoim wokaliście.

Years & Years Olly Alexander
Olly Alexander

Nowy etap w karierze Years & Years właśnie się rozpoczął

Wygląda na to, że sam Olly Alexander również nie uważa, aby była to jakaś diametralna zmiana dla Years & Years, które przecież nie znika, a jedynie nieco przestawia swoje wewnętrzne szyki. Wokalista podzielił się już bowiem swoim najnowszym singlem, który otwiera nowy rozdział w karierze brytyjskiego zespołu.

Years & Years Starstruck
Years & Years – „Starstruck”, okładka singla

Olly Alexander prezentuje swój najnowszy singiel Starstruck

Olly obiecał, że jego nowa muzyka ukaże się już tej wiosny i słowa dotrzymuje. Najnowszy kawałek spod szyldu Years & Years o tytule Starstruck właśnie ujrzał światło dzienne! Sam autor mówi o utworze:

Starstruck powstało pewnej nocy w studiu na wsi, niedaleko Londynu. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem tyle gwiazd. Gdy mieszkasz w dużym mieście, odzwyczajasz się od tego widoku. Odkąd wszyscy musieliśmy przystanąć, ja zapragnąłem wychodzić i tańczyć. Całą skumulowaną energię przelałem więc w muzykę. Starstruck opowiada o przypływie euforii, gdy jesteś z kimś, kto cię pociąga. Gdy trzymasz się dobrego przeczucia i nie odpuszczasz. Jak większość z nas, ostatni rok spędziłem w domu. Chciałem stworzyć coś zabawnego i pozytywnego dla ludzi i dla siebie, by mieć się przy czym bawić. Bez względu na to, co robimy czy w jakim miejscu życia się znajdujemy, myślę że wszyscy zasługujemy na trzy minuty międzygalaktycznej ekstazy.

Singiel Starstruck doczekał się również teledysku, w którym obserwujemy Olly’ego w podwójnym wcieleniu. Wokalista sam zrealizował ten klip we współpracy z choreografką Sherrie Silver, która pracowała nad głośnym klipem od utworu Childish Gambino This Is America. Zobaczcie efekty!

Zapowiadane przez Olly’ego Alexandera nowości właśnie nadeszły! Zespół Years & Years podzielił się swoim nowym singlem Starstruck. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Years & […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →