Jessie Ware i Kylie Minogue pracują razem

Podziel się newsem:

Jessie Ware potwierdziła właśnie, że pracuje z Kylie Minogue nad nową muzyką. Artystka zamierza również wydać deluxe albumu What’s Your Pleasure?

Jessie Ware i Kylie Minogue – królowe dyskotekowych parkietów

Okazuje się, że Jessie Ware i Kylie Minogue łączy więcej niż tylko miłość do disco i lat 80. Obie artystki wydały w zeszłym roku taneczne albumy, które w swojej stylistyce czerpały wiele inspiracji z dyskotekowych brzmień minionych dekad.

Najpierw ukazało się klubowe What’s Your Pleasure? od Jessie Ware, a kilka miesięcy później 15. krążek w dyskografii australijskiej gwiazdy pop – Kylie Minogue, zatytułowany po prostu Disco. Oba albumy to fuzje współczesnego podejścia do produkcji muzyki z wpływami retro.

Jessie Ware i Kylie Minogue razem w studiu

Okazuje się, że premiery w pewnie sposób podobnych albumów zbliżyły Jessie Ware i Kylie Minogue na tyle, że artystki postanowiły połączyć siły. W wywiadzie dla OfficialCharts.com Jessie Ware powiedziała:

Tak, to się dzieje, pracuję z Kylie Minogue. Pewnie nie pomyślałybyśmy o współpracy, gdybyśmy nie nagrały tak podobnych albumów. Coś między nami zaiskrzyło i bardzo się polubiłyśmy.

Jessie Ware Kylie Minogue
Kylie Minogue i Jessie Ware

Jessie Ware potwierdza wydanie deluxe albumu What’s Your Pleasure?

Nagrywanie z Kylie Minogue to jednak nie jedyne plany na najbliższą przyszłość Jessie Ware. Zapytana później o to, czy możemy się spodziewać edycji deluxe jej najnowszego albumu What’s Your Pleasure? odpowiada:

Mam wiele piosenek, które nie trafiły na tę płytę, ale to nie znaczy, że nie są dobre! W sumie napisałam może 40 lub 50 piosenek. Wiem, że mój następny album nie będzie taki sam jak What’s Your Pleasure?, więc słuchając ich jest mi przykro, że pierwotnie nie mogłam umieścić wszystkich tych wspaniałe piosenek na płycie. Te utwory idealnie pasują do albumu What’s Your Pleasure?, więc warto zachować je w tym świecie zamiast robić z nich kolejny album.

Artystka dodaje, że jej nadchodzące wydanie deluxe będzie naprawdę bogate i nie będzie zawierało – jak to zazwyczaj wygląda – jedynie trzech remixów, a całość pozwoli fanom What’s Your Pleasure? tańczyć nieco dłużej. Wydawnictwo ma się ukazać w 2021 roku, ale dokładna data jego premiery nie jest jeszcze znana. Dodatkowo, niedawno pisaliśmy o tym, że Jessie wydaje również książkę. Dzieje się!

Jessie Ware potwierdziła właśnie, że pracuje z Kylie Minogue nad nową muzyką. Artystka zamierza również wydać deluxe albumu What’s Your Pleasure? Jessie Ware i Kylie Minogue – królowe dyskotekowych parkietów Okazuje się, że Jessie Ware i Kylie Minogue łączy więcej niż tylko miłość do disco i lat 80. Obie artystki wydały w zeszłym roku taneczne […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →