fot. Monika Chrustek

Jessie Ware wraca do Polski! Brytyjska artystka zagra nietypowy koncert w Warszawie


16 września 2022

Podziel się newsem:

Nie musieliśmy długo czekać na kolejną wizytę Jessie Ware. Artystka jeszcze we wrześniu przyjedzie do Warszawy! Będzie to jednak koncert do innych niepodobny.

Z Open’era do… Galerii Mokotów

Jessie Ware ledwie dwa i pół miesiąca temu czarowała zgromadzonych pod główną sceną gdyńskiego Open’era. Artystka nie kazała na siebie zbyt długo czekać i wróci do nas szybciej, niż myślimy. Zwykle po letnich festiwalach nadchodzą trasy w zamkniętych obiektach, takich jak kluby, sale koncertowe czy hale. Tym razem będzie nieco inaczej, gdyż Jessie Ware zagra koncert… na dachu warszawskiej Galerii Mokotów. Obiekt przejdzie małą zmianę wizerunkową, gdyż stał się częścią międzynarodowej sieci handlowej Westfield. Brytyjka zagra w stolicy już 29 września i będzie jednocześnie gwiazdą uświetniającą zmianę Galerii Mokotów na Westfield Mokotów. Informacje o biletach pojawią się wkrótce. Warto mieć rękę na pulsie i na bieżąco śledzić media społecznościowe galerii, gdyż liczba wejściówek jest mocno ograniczona.

Jessie Ware – Free Yourself

Jessie Ware jak Beatlesi

Skojarzenia i porównania Jessie Ware z The Beatles są jak najbardziej na miejscu. 30 września 1969 roku Brytyjczycy zagrali słynny koncert na dachu Apple Corps. Występ potrwał 42 minuty ze względu na pojawienie się londyńskiej policji. Był to ostatni, publiczny koncert The Beatles. Dziedzictwo słynnego występu trwa do dziś. Blisko rok temu na Disney+ ukazał się dokument Petera Jacksona The Beatles: Get Back, w którym znalazły się materiały z koncertu, zaś na początku roku, występ pod tytułem The Beatles: Get Back – Rooftop The Concert, trafił do wybranych kin oraz na platformę streamingową.

O koncercie pamiętamy także w Polsce, a pokazał to Krzysztof Zalewski. Muzyk „reaktywował” The Beatles, a w składzie jego zespołu znaleźli się: Tomasz Ziętek, Kev Smok, Andrzej Smolik oraz Piotr „Emade” Waglewski. Panowie zagrali kilka utworów Beatlesów w ramach promocji Disney+ w Polsce. Zapis można obejrzeć na facebookowym profilu Zalewskiego.

Zalewski, Emade, Smolik, Tomasz Ziętek, Kev Fox grają The Beatles

Nie musieliśmy długo czekać na kolejną wizytę Jessie Ware. Artystka jeszcze we wrześniu przyjedzie do Warszawy! Będzie to jednak koncert do innych niepodobny. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →