materiały prasowe

Jessie Ware robi apetyt na nowy album tanecznym singlem „Pearls”


09 lutego 2023

Podziel się newsem:

Macie ochotę na porcję wiosennych, orzeźwiających brzmień? Spodoba wam się zapowiedź nadchodzącego krążka Jessie Ware That! Feels Good!. Posłuchajcie singla Pearls.

That! Feels Good! Jessie Ware

Nadchodzi piąty album studyjny brytyjskiej piosenkarki Jessie Ware. To dobra informacja dla fanów popowej artystki, którym przypadł do gustu jej ostatni album. Odłożyła na nim na bok spokojną stylistykę z początków kariery, a zainspirowała się r&b i groovem w klimacie lat 70. i 80. „Może to czas, by pożegnać melancholijną Jessie” – mówiła wokalistka w 2020 roku, kiedy zapowiadała dziarskie What’s Your Pleasure. Sądząc po tym, jak dobrze przyjął się jej poprzedni taneczny krążek (jej energię porównywano wtedy do Diany Ross czy Lady Gagi), spodziewamy się równie dobrej kontynuacji pełnej ikry ery Jessie.

materiały promocyjne

O tym, że płyta pociągnie energiczne brzmienia z zeszłego wydania, świadczy już sam tytuł. “That! Feels Good! to płyta, do której mamy się cieszyć, śpiewać i wykrzykiwać teksty w moim kierunku i do siebie nawzajem” – wyjaśnia artystka. „To zwieńczenie ciężkiej pracy, całkowitej przyjemności z tworzenia, którą mam, i różnych światów, w których się zanurzam. Nigdy nie czułam się tak gotowa na to, by ludzie usłyszeli coś, co stworzyłam”.

Singiel Pearls pierwszą zapowiedzią krążka

Na album poczekamy jeszcze kilka miesięcy – premierę albumu “That! Feels Good! artystka zapowiedziała na 28 kwietnia. Już dziś możemy jednak posłuchać najnowszego, tanecznego singla Pearls, który wprowadza nas w klimat wydania.

Artystka przyznała, że singiel „Jest inspirowany divami takimi jak Donna Summer, Evelyn Champagne King, Teena Marie i Chaka Khan” i jest kolejnym efektem jej współpracy z Coffee Clarence Jr. i Stuartem Pricem – legendarnym producentem muzyki popowej i elektronicznej, który pracował przy albumach Dui Lipy, Madonny czy Kylie Minogue. Z Jessie zrobił świetny singiel w inspirowany italo disco Free Yourself, który rozgrzewał parkiety w wakacje 2022 roku. Nowy singiel Pearls, choć bardziej marzycielski i subtelny, po raz kolejny eksploruje brzmienia disco, wzywając słuchaczy do tańca. Trzymamy kciuki, że usłyszymy ją na żywo w Polsce na którymś z letnich festiwali.

Tracklista albumu That! Feels Good!:

1. That! Feels Good!
2. Free Yourself
3. Pearls
4. Hello Love
5. Begin Again
6. Beautiful People
7. Freak Me Now
8. Shake The Bottle
9. Lightning
10. These Lips

Macie ochotę na porcję wiosennych, orzeźwiających brzmień? Spodoba wam się zapowiedź nadchodzącego krążka Jessie Ware That! Feels Good!. Posłuchajcie singla Pearls. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? That! […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →