Czterech kolejnych artystów zasiliło skład Open’era


10 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W czwartek Alter Art był wyjątkowo hojny w ogłaszaniu kolejnych gwiazd, informując aż o czterech artystach, którzy dołączyli do line-upu festiwalu.

Kolejne nazwiska podawane były w czwartek co godzinę od południa. Najpierw zapowiedziano koncert grupy Rae Sremmurd, która niedawno gościła w Polsce na klubowych koncertach. Po „SremmLife 2” i singlu „Black Beatles” duet z Tupelo rozdaje w mainstreamie karty, więc to mocny dodatek do i tak już mocnego składu Open’era.

rae sremmurd opener

Ale na Rae Sremmurd ogłoszenia się nie kończą. O godzinie 13 podano informację o występie amerykańskiej formacji Jimmy Eat World, zaczynającej od pop-punku, a obecnie grającej alternatywnego rocka. Fani Jimmy Eat World będą mieli okazję usłyszeć w Polsce po raz pierwszy swój ulubiony zespół na żywo.

Do line-upu dołącza także Nicolas Jaar, który przyjedzie do nas promować znakomity krążek „Sirens”. Na koniec, o godzinie 15 organizatorzy ogłosili, że na festiwalu zagra Dua Lipa, piosenkarka, wokół której już jest sporo szumu, choć premiera jej debiutanckiej płyty odbędzie się w czerwcu.

Open’er Festival 2017 odbędzie się w dniach 28 czerwca – 1 lipca. Dotychczas ogłoszeni artyści to: Solange, The xx, The Weeknd, G-Eazy, Mac Miller, Prophets Of Rage, Radiohead, Foo Fighters, The Kills, Moderat, Royal Blood, George Ezra, Michael Kiwanuka, Warpaint oraz Taco Hemingway, Julia Pietrucha i The Dumplings.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także