Jessie Ware debiutuje jako pisarka. Artystka napisała książkę… kucharską!

Podziel się newsem:

Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations – to tytuł nowej książki Jessie Ware. Nie biografii, nie wywiadu rzeki, nawet nie prozy, a książki kucharskiej!

Jessie Ware wydaje książkę kucharską

Jessie Ware podzieliła się niedawno zaskakującym ogłoszeniem. Artystka nie zwalnia tempa i już niedługo czeka nas premiera jej kolejnego wydawnictwa. Tym razem nie będzie to jednak nic związanego z muzyką. Wokalistka zadebiutuje bowiem jako autorka książki.

Co więcej nawet w książce nie będzie wątków poświęconych muzyce. Nadchodzące wydawnictwo brytyjskiej wokalistki nie jest bowiem ani jej biografią, ani wywiadem rzeką, ani nawet fabułą. Nie jest kryminałem, romansem, czy dramatem, a książką z przepisami!

Jessie Ware książka Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations
Jessie Ware

Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations – Jessie Ware o jedzeniu

Dobrze czytacie! Jessie Ware to bowiem nie tylko estradowa gwiazda. Artystka równie dobrze sprawdza się w roli domatorki, a jej kolejną pasją obok muzyki jest właśnie gotowanie. O swoim debiucie pisarskim mówi:

Nigdy nie sądziłam, że to się wydarzy, ale jakoś tak wyszło, że napisałam książkę! Oto Omlete, moja książka, która pozwoli Wam zajrzeć w moje pierwsze miłości: jedzenie jako rzeczownik i czasownik. Mogłabym nazwać ją Foodoir, ale myślę, że Food Memoir lepiej leży w moim żołądku. Pisząc to zdałam sobie sprawę, że czerpię dużo radości z oddanych i niekończących się poszukiwań idealnego smaku.

Jessie Ware książka Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations
Jessie Ware

W opisie książki czytamy dodatkowo:

Są tutaj zebrane rzeczy, które zrobiłam, rzeczy, które widziałam, rzeczy, o których myślałam i co najważniejsze, rzeczy, których próbowałam. To fragmenty mojego życia. Nazwij je omletami, jeśli chcesz. Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Jessie Ware – Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations, premiera i preorder książki

Premiera 192-stronnicowej książki Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations będzie miała miejsce 10 czerwca 2021. Nie przegapcie i zamówcie swój, podpisany przez autorkę egzemplarz preorderu już teraz pod tym linkiem!

Jessie Ware książka Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations
Jessie Ware – „Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations”, okładka książki

Remember Where You Are kolejnym singlem Jessie Ware

To jednak nie koniec niespodzianek od Jessie Ware. W tym tygodniu ukazał się również jej najnowszy singiel. To znany z ostatniego albumu wokalistki – What’s Your Pleasure kawałek Remember Where You Are, o którym sama artystka pisze:

Remember Where You Are w końcu wychodzi jako singiel – ponieważ Barack Obama dał mu pieczęć aprobaty w swojej playliście, którą stworzył na koniec roku i ponieważ wiem, ilu z was uwielbia ten utwór. Dziękuję za wszystkie wiadomości dotyczące tej piosenki. To wiele znaczy. Napisaliśmy ją w czasie niepewności, ale nigdy nie spodziewaliśmy się, że nadejdzie Covid 19, a teraz, po raz kolejny, numer ten nabrał nowego znaczenia.

Posłuchaj utworu Remember Where You Are w nowym wydaniu

Zobacz występ Jessie Ware w programie The Graham Norton Show

Artystka wystąpiła również z nową wersją swojego najnowszego singla Remember Where You Are w programie The Graham Norton Show. Zobaczcie!

Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations – to tytuł nowej książki Jessie Ware. Nie biografii, nie wywiadu rzeki, nawet nie prozy, a książki kucharskiej! Jessie Ware wydaje książkę kucharską Jessie Ware podzieliła się niedawno zaskakującym ogłoszeniem. Artystka nie zwalnia tempa i już niedługo czeka nas premiera jej kolejnego wydawnictwa. Tym razem nie będzie to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.