Jessie Ware debiutuje jako pisarka. Artystka napisała książkę… kucharską!

Podziel się newsem:

Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations – to tytuł nowej książki Jessie Ware. Nie biografii, nie wywiadu rzeki, nawet nie prozy, a książki kucharskiej!

Jessie Ware wydaje książkę kucharską

Jessie Ware podzieliła się niedawno zaskakującym ogłoszeniem. Artystka nie zwalnia tempa i już niedługo czeka nas premiera jej kolejnego wydawnictwa. Tym razem nie będzie to jednak nic związanego z muzyką. Wokalistka zadebiutuje bowiem jako autorka książki.

Co więcej nawet w książce nie będzie wątków poświęconych muzyce. Nadchodzące wydawnictwo brytyjskiej wokalistki nie jest bowiem ani jej biografią, ani wywiadem rzeką, ani nawet fabułą. Nie jest kryminałem, romansem, czy dramatem, a książką z przepisami!

Jessie Ware książka Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations
Jessie Ware

Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations – Jessie Ware o jedzeniu

Dobrze czytacie! Jessie Ware to bowiem nie tylko estradowa gwiazda. Artystka równie dobrze sprawdza się w roli domatorki, a jej kolejną pasją obok muzyki jest właśnie gotowanie. O swoim debiucie pisarskim mówi:

Nigdy nie sądziłam, że to się wydarzy, ale jakoś tak wyszło, że napisałam książkę! Oto Omlete, moja książka, która pozwoli Wam zajrzeć w moje pierwsze miłości: jedzenie jako rzeczownik i czasownik. Mogłabym nazwać ją Foodoir, ale myślę, że Food Memoir lepiej leży w moim żołądku. Pisząc to zdałam sobie sprawę, że czerpię dużo radości z oddanych i niekończących się poszukiwań idealnego smaku.

Jessie Ware książka Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations
Jessie Ware

W opisie książki czytamy dodatkowo:

Są tutaj zebrane rzeczy, które zrobiłam, rzeczy, które widziałam, rzeczy, o których myślałam i co najważniejsze, rzeczy, których próbowałam. To fragmenty mojego życia. Nazwij je omletami, jeśli chcesz. Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Jessie Ware – Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations, premiera i preorder książki

Premiera 192-stronnicowej książki Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations będzie miała miejsce 10 czerwca 2021. Nie przegapcie i zamówcie swój, podpisany przez autorkę egzemplarz preorderu już teraz pod tym linkiem!

Jessie Ware książka Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations
Jessie Ware – „Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations”, okładka książki

Remember Where You Are kolejnym singlem Jessie Ware

To jednak nie koniec niespodzianek od Jessie Ware. W tym tygodniu ukazał się również jej najnowszy singiel. To znany z ostatniego albumu wokalistki – What’s Your Pleasure kawałek Remember Where You Are, o którym sama artystka pisze:

Remember Where You Are w końcu wychodzi jako singiel – ponieważ Barack Obama dał mu pieczęć aprobaty w swojej playliście, którą stworzył na koniec roku i ponieważ wiem, ilu z was uwielbia ten utwór. Dziękuję za wszystkie wiadomości dotyczące tej piosenki. To wiele znaczy. Napisaliśmy ją w czasie niepewności, ale nigdy nie spodziewaliśmy się, że nadejdzie Covid 19, a teraz, po raz kolejny, numer ten nabrał nowego znaczenia.

Posłuchaj utworu Remember Where You Are w nowym wydaniu

Zobacz występ Jessie Ware w programie The Graham Norton Show

Artystka wystąpiła również z nową wersją swojego najnowszego singla Remember Where You Are w programie The Graham Norton Show. Zobaczcie!

Omelette: Food, Love, Chaos and Other Conversations – to tytuł nowej książki Jessie Ware. Nie biografii, nie wywiadu rzeki, nawet nie prozy, a książki kucharskiej! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →