Jessie Ware wraca do klubowych korzeni! Mamy pierwszy singiel zapowiadający płytę!


05 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kawałek “Overtime” to idealna nuta na wieczorny flirt na parkiecie. ;)

Mamy nowy, taneczny kawałek od Jessie Ware! Po nastrojowych, romantycznych przebojach, jak “Wildest Moments” czy “Say You Love Me” Brytyjka singlem “Overtime” powraca do klubowych brzmień.

Za produkcję utworu odpowiadali Panowie tworzący kolektyw Bicep, czyli Andy Ferguson and Matt McBriar.

„Overtime” to mały przedsmak tego, co zamierzam zrobić w przyszłości. Bardzo ucieszyłam się z powrotu do studia. Miałam okazję pracować z jednymi z moich ulubionych producentów. To było trochę jak powrót do początków mojej kariery. Myślę, że przy tej piosence może zadziać się udany wieczorny flirt. Będę pracować intensywnie nad nową muzyką, a w międzyczasie mam wielką nadzieję, że słuchaczom przypadnie do gustu „Overtime”

Posłuchajcie przedsmaku tego, co czeka nas na nowej płycie Jassie Ware. :)

Kawałek “Overtime” to idealna nuta na wieczorny flirt na parkiecie. ;) Mamy nowy, taneczny kawałek od Jessie Ware! Po nastrojowych, romantycznych przebojach, jak “Wildest Moments” czy “Say You Love Me” Brytyjka singlem “Overtime” powraca do klubowych brzmień. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →