via Facebook

Kylie Minogue urządzi „Disco” z potężną ilością gości


06 października 2021

Podziel się newsem:

Kylie Minogue zapowiedziała właśnie specjalne wydanie swojego albumu, który z pełną pompą ukazał się w listopadzie zeszłego roku. Na Disco: Guest List Edition usłyszymy całą plejadę gwiazd – w tym m.in. Dua Lipę oraz Years & Years.

Kylie Minogue ma teraz swój czas

Artystka jest niesamowicie aktywna scenicznie i regularnie się wydaje, chociaż poczyniłam obserwację, że pandemiczny rok okazał się dla niej właściwie przełomowy. To znaczy: w listopadzie 2020 ukazał się jej piętnasty studyjny album zatytułowany po prostu Disco. Płyta niesamowicie taneczna, dobra, szczególnie na ten czas, w jakim wszyscy się znajdowaliśmy. Krążek (niesłusznie) trochę przepadł w zestawieniu z premierami Dua Lipy, Lady Gagi czy The Weeknda, aczkolwiek znalazł swoją niszę i swoich odbiorców. A sama Kylie Minogue poczyniła odważny krok, by obecne pokolenie wrzuciło ją na regular, zamiast na ripicie odtwarzać In Your Eyes sprzed prawie dwudziestu(!) lat.

Przeczytaj: Kolejny taneczny album tego roku. Kylie Minogue zaprasza na parkiet

Pamiętam doskonale, jak ogłoszono ją headlinerką Open’er Festival 2019 – sekcja komentarzy tego nie wytrzymała, festiwalowicze jej nie znali. Sama też podchodziłam sceptycznie do tego wyboru – kilka hitów, głównie naprawdę starych kawałków, z jakich nie złoży się jednak całej setlisty, no i mocne skojarzenia z muzyką dla… mam.

Ubiegłoroczne Disco odwróciło jednak tę tendencję i mówi wyraźnie, że Kylie Minogue ma chrapkę, żeby znowu być na szczycie. Artystka zapowiedziała właśnie specjalną edycję swego ostatniego albumu z udziałem prawdziwych gwiazd.

Kylie Minogue Disco Guest List Edition
„Disco Guest List Edition” – okładka albumu

Years & Years, Dua Lipa, Jessie Ware… to nie koniec niespodzianek!

Wiadomość, że na Disco Guest List Edition znajdzie się cała plejada gwiazd to żadna przesada. Oprócz nowych featuringów, na reedycję albumu Kylie Minogue trafią remixy utworów z podstawowej wersji w wykonaniu m.in. Purple Disco Machine czy Syn Cole’a. Znajdą się tam również trzy nowe nowe piosenki. Do poszczególnych kawałków dograli się Dua Lipa, Jessie Ware, Olly Alexander działający jako Years & Years oraz Gloria Gaynor. Poniżej przedstawiamy tracklistę całego wydawnictwa.

Przeczytaj: Years & Years: magia, węże i syreny, czyli nowy album „Night Call

1. A Second To Midnight (With Years & Years)
2. Kiss Of Life (With Jessie Ware)
3. Can’t Stop Writing Songs About You (With Gloria Gaynor)
4. Real Groove (With Dua Lipa) (Studio 2054 Remix)
5. Say Something (Basement Jaxx Remix)
6. Say Something (F9 Club Mix)
7. Say Something (Syn Cole Extended Mix)
8. Magic (Purple Disco Machine Extended Mix)
9. Real Groove (With Dua Lipa) (Studio 2054 Initial Talk Remix)
10.Dance Floor Darling (Linslee’s Electric Slide Remix)

Premiera Disco Guest List Edition Kylie Minouge odbędzie się 12 listopada. Płytę można zamawiać w preorderze lub zapisywać się na pre-save pod tym linkiem.

Dziś o godzinie 12.00 ukaże się za to singiel z Years & Years, promujący najnowsze wydawnictwo artystki.

Kylie Minogue and Years & Years – A Second to Midnight

Kylie Minogue zapowiedziała właśnie specjalne wydanie swojego albumu, który z pełną pompą ukazał się w listopadzie zeszłego roku. Na Disco: Guest List Edition usłyszymy całą plejadę gwiazd – w tym m.in. Dua Lipę oraz Years & Years. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →