Sylwestrowa niespodzianka! Wspólny utwór Dua Lipy i Kylie Minogue


31 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Dua Lipa i Kylie Minogue zamykają ten rok idealną propozycją na Sylwestra. Posłuchajcie ich wspólnego wykonania tanecznego Real Groove!

2020 – rok Dua Lipy

Jeszcze ostatniego dnia roku Dua Lipa postanowiła postawić kropkę nad i i przypieczętować 2020, który zdecydowanie był jej rokiem, co zresztą potwierdza nasze podsumowanie (znajdziecie je tutaj) oraz aż sześć nominacji do przyszłorocznych Grammy. Mimo lockdownu, przełożonej trasy koncertowej, przyśpieszonej premiery albumu spowodowanej wyciekiem utworów do sieci, ograniczonej możliwości promocji i wielu innych przeszkód, brytyjskiej artystce udało się dokonać czegoś niebywałego, bowiem jej minione kilka miesięcy to prawdziwe pasmo sukcesów.

American Music Awards 2020
Dua Lipa podczas American Music Awards 2020

Dua Lipa i Kylie Minogue w jednym utworze

Zwieńczeniem jej intensywnego roku jest prawdziwie taneczny kawałek, który właśnie się ukazał i który z pewnością rozgrzeje dziś Wasze domowe parkiety. Artystka zaśpiewała bowiem z Kylie Minogue, utwór z najnowszego albumu australijskiej wokalistki – Real Groove. To wyjątkowe wykonanie, które Dua i Kylie zaprezentowały podczas online’owego show Dua Lipy Studio 2054.

Co prawda kawałek ukazał się bez warstwy wizualnej. Ta wciąż pozostaje ekskluzywnym przeżyciem dla tych, którzy wzięli udział w jednorazowym widowisku Studio 2054. Mimo to, sama warstwa muzyczna powinna wystarczyć, aby umilić Wam tę sylwestrową noc! Posłuchajcie!

Kylie & Dua Lipa – Real Groove (Studio 2054 Remix), posłuchaj

Dua Lipa i Kylie Minogue zamykają ten rok idealną propozycją na Sylwestra. Posłuchajcie ich wspólnego wykonania tanecznego Real Groove! 2020 – rok Dua Lipy Jeszcze ostatniego dnia roku Dua Lipa postanowiła postawić kropkę nad i i przypieczętować 2020, który zdecydowanie był jej rokiem, co zresztą potwierdza nasze podsumowanie (znajdziecie je tutaj) oraz aż sześć nominacji […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →