Pezet przekłada premierę rozszerzonej edycji “Muzyki Współczesnej”


25 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że na rozszerzoną edycję Muzyki Współczesnej niestety musimy jeszcze trochę poczekać. Sprawdźcie zatem, na kiedy raper ustalił nową datę premiery.

Co się odwlecze…

Niewątpliwie informacja o przełożeniu daty premiery edycji specjalnej Muzyki Współczesnej, dla fanów Pezeta nie była rzeczą najprzjemniejszą. Jednakże patrząc na to, co obecnie dzieje się na rynku (nie tylko muzycznym), to przesunięcie premiery nie jest zaskoczeniem, a czymś zupełnie normalnym i zrozumiałym.

Owszem, tłocznie dalej pracują na najwyższych obrotach. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że ich personel w związku z pandemią, bardzo często uległ zmniejszeniu do minimum.

Warto dodać, że Pezet nie jest osamotniony. Z powodu pandemii premierę swojej płyt musieli przełożyć Filipek, a także Miętha.

Rozszerzona edycja Muzyki Współczesnej miała mieć swoją premierę 27 listopada. Obecnie po wszystkich perturbacjach, premierę zaplanowano na 8 stycznia. Preorder w dalszym ciągu dostępny jest pod tym linkiem.

Muzyka Współczesna Extended – co specjalnego znajdziemy na płycie?

We wrześniu minął rok od premiery, nazwijmy to standardowej edycji Muzyki Współczesnej. Krążek w miniony rok zdążył pokryć się podwójną platyną, a Magenta, czyli jeden z najbardziej popularnych singli z albumu otrzymał status potrójnej platyny.

Pezet – Magenta

Tym samym, rozszerzona edycja Muzyki Współczesnej to coś w rodzaju podziękowania dla fanów, którzy tak licznie wsparli Pezeta, czy to poprzez odbiór albumu, czy zakup biletów na wyjątkowy koncert na Torwarze. No ale dobra, bo piszę i piszę, ale co w końcu znajdzie się na tej rozszerzonej edycji?

Otóż, w skład bogatszej wersji Muzyki Współczesnej wejdzie 5 nowych numerów. Jednym z nich jest Zonda, czyli wspomnienie minionego lata. Jednak pierwszą rzeczą, która rzuciła się po odsłuchu była kwestia brzmienia singla, bowiem Zonda do złudzenia przypominała platynową Magentę.

Pezet – Zonda

Na kolejny numer Paweł z Ursynowa kazał nam trochę poczekać, jednak trzeba przyznać, że było warto. Nisko jest niebo to moim zdaniem jeden z lepszych kawałków w portfolio warszawskiego rapera. Ponadto, mocno emocjonalny i sentymentalny utwór został wzbogacony o sample z utworu Kayah & Royal Quartet – Wiosna przyjdzie i tak. Coś pięknego.

Pezet feat. Kayah – Nisko jest niebo

Piękna będzie również oprawa wizualna albumu. Całość zostanie zapakowana w box imitujący klasyczne radio samochodowe. W środku natomiast znajdziemy płytę CD, różową kasetę magnetofonową, magazyn Magenta i zapach do samochodu bubble gum.

Pezet - Muzyka Współczesna Extended

Pezet za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że na rozszerzoną edycję Muzyki Współczesnej niestety musimy jeszcze trochę poczekać. Sprawdźcie zatem, na kiedy raper ustalił nową datę premiery. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →