Ruszył preorder rozszerzonej wersji „Muzyki Współczesnej” Pezeta


28 września 2020

Podziel się newsem:

Tajemnicze odliczanie, które od kilku dni trwało na stronie Pezeta dobiegło końca. Rok po premierze, wystartował preorder rozszerzonej wersji Muzyki Współczesnej.

Muzyka Współczesna Pezeta ma już rok

Minął rok od premiery pierwszego po siedmioletniej przerwie, albumu PezetaMuzyka Współczesna. Wyczekiwany przez fanów krążek spotkał się ze świetnym przyjęciem. Może o tym świadczyć chociażby fakt, że płyta pokryła się podwójną platyną, co oznacza, że sprzedało się ponad 60 tysięcy egzemplarzy.

Płytę promował jeden koncert, który odbył się 19 grudnia 2019 roku w warszawskim Torwarze. Wejściówki na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie 15 minut.

Pezet na swoim Facebooku podsumował to, co działo w ciągu ostatniego roku:

Rok temu wyszła Muzyka Współczesna – mój piąty solowy album. Przede wszystkim chciałem Wam podziękować za tak świetny odbiór tego wydawnictwa. Zdobycie podwójnie platynowej płyty z albumem wydanym po 7 latach przerwy to dla mnie naprawdę duża rzecz!
Jakiś czas temu byłbym sceptyczny gdyby ktoś mi powiedział, że będę promować album audycją w radiu, muralem czy kampanią billboardową, nie uwierzyłbym, że koncert na Torwarze wyprzeda się w 15 minut i że będzie go można oglądać w telewizji, ze odsłuchacie utwory z albumu na Spotify ponad 43 miliony razy, a na YouTube ponad 50 milionów. To są wielkie rzeczy!

Muzyka Współczesna Extended – Pezet wydaje rozszerzoną wersję ostatniego albumu

Z okazji rocznicy premiery albumu, Pezet przygotował dla fanów coś specjalnego. Właśnie ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa Muzyka Współczesna Extended. Jest to rozszerzona o nowe utwory i wydana w kolekcjonerskim zestawie, limitowana wersja ostatniej płyty rapera.

Wydawnictwo wydane jest w boxie w kształcie radia samochodowego. Oprócz albumu CD, znajdzie się tam również różowa kaseta magnetofonowa, magazyn Magenta poświęcony płycie oraz zapach do samochodu „bubble gum”

Pezet - Muzyka Współczesna Extended

Muzyka Współczesna Extended to projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty. Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować. Nagrałem zupełnie nowe utwory. Czuję, że w naturalny sposób uzupełniają one tracklistę Muzyki Współczesnej i teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach. Muzyka Współczesna Extended to rzecz bardzo „fanowska”. Traktuję to trochę jako prezent z okazji rocznicy premiery i podziękowanie za tak dobry odbiór tego albumu.

Na płycie znajdzie się 5 nowych kawałków, w tym singiel Zonda, który ukazał się kilka dni temu.

Pezet – Zonda

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 27 listopada, a już teraz możecie zamówić je w preorderze pod tym linkiem.

zdjęcie główne: fot. Wojtek Koziara

Tajemnicze odliczanie, które od kilku dni trwało na stronie Pezeta dobiegło końca. Rok po premierze, wystartował preorder rozszerzonej wersji Muzyki Współczesnej. Muzyka Współczesna Pezeta ma już rok Minął rok od premiery pierwszego po siedmioletniej przerwie, albumu Pezeta – Muzyka Współczesna. Wyczekiwany przez fanów krążek spotkał się ze świetnym przyjęciem. Może o tym świadczyć chociażby fakt, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.