„Zonda” – nowy kawałek Pezeta już jest. Czy raper zapowiedział właśnie płytę?


22 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Właśnie w sieci pojawił się nowy kawałek Pawła z Ursynowa. Sprawdź, jak Pezet żegna lato.

Zonda – wspomnienie kończącego się lata

Zaledwie przed kilkoma minutami światło dzienne ujrzał nowy kawałek Pezeta. Nazywa się Zonda, nagrany został na beacie nikogo innego jak Auera i opatrzony niezwykle estetycznym klipem, za którego realizacje odpowiada H D S C V M. Jak sam mówi o nim raper:

Zonda to dla mnie filmowy opis pewnego rodzaju relacji, czegoś co mnie kręci. Jest to przerysowany obraz lata, imprezy i interakcji damsko-męskiej, odrobine narkotyczna wizja oddająca pewną chemię między dwojgiem ludzi. Chciałem nagrać coś naprawdę luźnego, niezobowiązującego. Lato się właśnie kończy, więc niech Zonda będzie jego dobrym wspomnieniem

Pezet – Zonda (prod. Auer)

Pezet, Twoja Zonda brzmi znajomo

Nie będę ukrywał, że jestem wielkim fanem twórczości Pezeta. Muzykę Współczesną katuję po dziś dzień. No i może właśnie dlatego po odpaleniu Zondy odrobinę się zdziwiłem. Kojarzycie ten charakterystyczny syncik, na którym oparty jest beat? Brzmi znajomo prawda?

Pezet – Magenta (prod. Auer)

Nowy numer brzmi, w mojej opinii, jak odrzut z poprzedniej płyty. Może to zabieg celowy, by ponownie przykuć uwagę słuchaczy do swojego relatywnie nowego stylu? Nie wiem, ale możliwe, że niedługo dowiemy się o co chodzi…

Muzyka Współczesna Extended

Już niedługo swoja rocznicę będzie miała wspomniana już Muzyka Współczesna. Płyta, która niedawno pokryła się podwójną platyną obchodzi swoje urodziny 27 września. Pod tym adresem ruszyło już tajemnicze odliczanie do tego dnia. Wszystko wskazuje, że niedługo w swoje ręce dostaniemy płytę w rozszerzonej wersji!

Właśnie w sieci pojawił się nowy kawałek Pawła z Ursynowa. Sprawdź, jak Pezet żegna lato. Zonda – wspomnienie kończącego się lata Zaledwie przed kilkoma minutami światło dzienne ujrzał nowy kawałek Pezeta. Nazywa się Zonda, nagrany został na beacie nikogo innego jak Auera i opatrzony niezwykle estetycznym klipem, za którego realizacje odpowiada H D S C […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.