Duet Miętha zapowiada minialbum. Sprawdźcie szczegóły

Podziel się newsem:

Po dobrze przyjętym debiutanckim albumie Audioportret, duet Miętha zapowiada kolejne wydawnictwo. EPka Szum ukaże się już w czerwcu.

Miętha to duet tworzony przez rapera Skipa i producenta AWGSa. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi, jak na krótki staż sceniczny, możliwościami wokalnymi Skipa. Projekt zadebiutował we wrześniu 2019 roku albumem Audioportret, w barwach Asfalt Records.

Szum – nowy minialbum duetu Miętha ukaże się w czerwcu

Już niebawem otrzymamy nowy materiał od Mięthy. Na minialbum zatytułowany Szum składać się będzie 7 utworów, które ukażą się na platformach streamingowych już 5 czerwca. Za opracowanie koncepcji wizualnej towarzyszącej nowej muzyce duetu odpowiada Luiza Augustyn, działająca pod pseudonimem luimalui. Postprodukcją całej płyty zajął się ENZU.

Miętha powraca z nowym projektem. 7 luźnych kompozycji może wskazywać na potencjalne brzmienie nadchodzącego albumu długogrającego, który ukaże się na jesieni 2020 roku. Szum, to rozgrzewka przed maratonem, a także podziękowanie dla fanów, którzy od premiery Audioportretu wyczekują kolejnych kompozycji.

EPkę promuje wydany pod koniec marca singiel Maski, będący kalejdoskopem nastrojów społecznych wobec sytuacji w której obecnie się znajdujemy. Posłuchajcie:

Miętha – Maski

Miętha – Szum – tracklista

Miętha zapowiada minialbum "Szum"
Okładka EPki Szum
  1. Tak jak kiedyś
  2. Idziemy po check
  3. Maski
  4. Zimne
  5. To tylko rap
  6. S.U.V.
  7. Szum

fot. Michał Pańszczyk

Po dobrze przyjętym debiutanckim albumie Audioportret, duet Miętha zapowiada kolejne wydawnictwo. EPka Szum ukaże się już w czerwcu. Miętha to duet tworzony przez rapera Skipa i producenta AWGSa. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi, jak na krótki staż sceniczny, możliwościami wokalnymi Skipa. Projekt zadebiutował we wrześniu 2019 roku albumem Audioportret, w barwach […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Miętha wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →