Happysad przygotowuje wyjątkowe wydawnictwo na swoje 20-lecie


15 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Kuba Kawalec z zespołu Happysad zdradził w wywiadzie, że grupa ma już gotowy nowy materiał. Kiedy ukaże się kolejny album?

Nowy album Happysad jest już gotowy

Grupa Happysad z pewnością nie marnuje czasu wolnego od koncertów. Zamknięci w domach muzycy przenieśli swoje moce przerobowe ze sceny do studia i w czasie lockdownu przygotowali nowe wydawnictwo.

Kuba Kawalec, wokalista i lider zespołu, jakiś czas temu wziął udział w podcaście komika Antoniego Syrka-Dąbrowskiego. Już na wstępie artysta zdradził, że jednym z niewielu pozytywów mijającego roku jest fakt, iż dzięki odwołanym trasom koncertowym muzycy mieli czas na przygotowanie nowego albumu.

Obejrzyj wywiad z Kubą Kawalcem u Antoniego Syrka-Dąbrowskiego

Happysad przygotowuje się do swojego 20-lecia. Będzie nowa płyta!

Będzie nim wyjątkowe, jubileuszowe wydawnictwo, bowiem na 2021 rok przypada 20-lecie powstania zespołu Happysad. Na dwupłytowym albumie znajdą się: w pierwszej części – znane piosenki zespołu nagrane w nowych aranżacjach i w drugiej części – utwory “odrzuty”, które nie weszły na żaden z wydanych dotychczas przez zespół albumów.

Happysad
Happysad

Kuba Kawalec rozpoczyna karierę solową?

Kuba Kawalec wspomniał także o płycie solowej, którą również udało mu się skończyć w trakcie lockdownu. Na ten moment nie zdradził jednak więcej szczegółów dotyczących tego wydawnictwa. Jedno jest pewne – nowości spod szyldu Happysad i Kuby Kawalca nadchodzą!

Przeczytaj również: Muzyczna pełnoletniość – wywiad z Kubą Kawalcem z zespołu Happysad

happysad wywiad
Kuba Kawalec

Kuba Kawalec z zespołu Happysad zdradził w wywiadzie, że grupa ma już gotowy nowy materiał. Kiedy ukaże się kolejny album? Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Nowy album Happysad jest już gotowy Grupa Happysad z pewnością nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →