Happysad wyda kolejne DVD koncertowe z Pol’and’Rock Festival


07 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy album koncertowy dochodzi do dyskografii zespołu Happysad. Ten będzie wyjątkowy, bo został zarejestrowany podczas Pol’and’Rock Festival 2019.

Happysad na Pol’and’Rock Festival 2019

Ogromna scena festiwalowa stawia przed każdą kapelą ogromne wyzwanie i potrafi, jeśli ktoś nie ma na nią pomysłu, wessać, przemielić, przeżuć i… nie zostawić zbyt wielu pozytywnych wspomnień po występie. Być świadomym tego kolosa jest rzeczą trudną i na palcach jednej ręki mógłbym wymienić te zespoły, które w 100% dały sobie z tym zadaniem radę. Happysad do tych zespołów należy. Ich ostatni występ na Pol’and’Rockowej scenie to świadome wykorzystanie każdego metra sześciennego sceny, w której zainstalowano setki urządzeń świetlnych i z której wybucha potężny, selektywny i świetnie zrealizowany dźwięk. Jak nic nie stracić z takich możliwości pokazał nam zespół, przyjeżdżając ze swoją scenografią – prostą, ale w swej prostocie tworzącą treść dla występu. Po latach Happysad znowu jest z głową pełną pomysłów i dźwiękami, z którymi wszyscy, jako uczestnicy tego Festiwalu, świetnie się czujemy.

Tak o zeszłorocznym koncercie Happysad w Kostrzynie mówi Jurek Owsiak – organizator Najpiękniejszego Festiwalu ŚwiataPol’and’Rock Festival. Grupa miała okazję powrócić na festiwal, lecz tym razem zaprezentowali się na jego największej scenie. Jak widać, z powodzeniem.

Happysad PolandRock

Happysad – koncertowy album z Pol’and’Rock Festival 2019

Tym samym Happysad po raz drugi dołącza do woodstockowej dyskografii. Ich pierwszy album z koncertowym zapisem z Kostrzyna ukazał się w 2013 roku. Tegoroczny będzie jednak zupełnie inny, bo ten zespół też jest już inny. Ma na swoim koncie trzy nowe, różnorodne albumy, kilkanaście tras koncertowych i doświadczenie pełnoletniego zespołu.

Jeśli przegapiliście ten wyjątkowy spektakl muzyczny, który Happysad zaprezentował rok temu na Pol’and’Rock Festival lub chcecie mieć z niego niepowtarzalną pamiątkę – nie przegapcie premiery ich albumu koncertowego z zapisem tego materiału, który ukaże się w wersji CD, DVD oraz na podwójnym winylu.

Happysad – Live z Pol’and’Rock Festival 2019, tracklista, okładka, preorder

Poza największymi przebojami grupy znajdziecie tam również gościnne wykonania Powódź Dekady i Tańczmy z Darią Zawiałow, czy Nadzy na mróz z Mrozem. Sprawdźcie, jak prezentuje się tracklista:

CD 1

 1. Dłoń
 2. Bez znieczulenia
 3. Zanim pójdę
 4. Mów mi dobrze
 5. W piwnicy u dziadka
 6. Nie ma nieba
 7. Lista życzeń
 8. Smutni ludzie

CD 2

 1. Nadzy na mróz feat. Mrozu
 2. Nic nie zmieniać
 3. Powódź dekady feat. Daria Zawiałow
 4. Tańczmy feat. Daria Zawiałow
 5. Heroina
 6. Łydka
 7. Gaduła Jurka
 8. My się nie chcemy bić

DVD

 1. Dłoń
 2. Bez znieczulenia
 3. Zanim pójdę
 4. Mów mi dobrze
 5. W piwnicy u dziadka
 6. Nie ma nieba
 7. Lista życzeń
 8. Smutni ludzie
 9. Nadzy na mróz feat. Mrozu
 10. Nic nie zmieniać
 11. Powódź dekady feat. Daria Zawiałow
 12. Tańczmy feat. Daria Zawiałow
 13. Heroina
 14. Łydka
 15. Gaduła Jurka
 16. My się nie chcemy bić

Wydawnictwo będzie miało swoją premierę już 16 października. Od teraz możecie zamawiać je w przedsprzedaży tutaj.

Happysad PolandRock
Happysad – Live z Pol’and’Rock Festival 2019, okładka albumu

Nowy album koncertowy dochodzi do dyskografii zespołu Happysad. Ten będzie wyjątkowy, bo został zarejestrowany podczas Pol’and’Rock Festival 2019. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Happysad na Pol’and’Rock Festival 2019 Ogromna scena […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →