Nowy Happysad już jest! Posłuchajcie „Rekordowo Letniego Lata


29 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nadchodzi zima, jednak my powracamy jeszcze na chwilę do lata. I to Rekordowo Letniego Lata, bo właśnie tatki tytuł nosi najnowszy album zespołu Happysad.

Rekordowo Letnie Lato według Happysad

Rekordowo Letnie Lato, czyli takie lato, które pozostawia po sobie niespełnione obietnice ciepła i miłości.

Coś w tym faktycznie jest, gdy słucha się nowego albumu Happysad. Może muzycznie panowie już nie zaskakują. Na siedmiu swoich ostatnich płytach pokazali już niemalże cały przekrój brzmieniowy i raczej wiadomo, czego można się spodziewać po nowościach spod szyldu Happysad.

Happysad Rekordowo Letnie Lato

Jednak i na ósmym albumie znalazło się parę niekonwencjonalnych rozwiązań, które urozmaicają odsłuch tej płyty. Chociażby w przypadku utworów Co Mi Po Tobie i Płytka Rzeka. Bardziej jednak angażuje warstwa liryczna, w której Kubie Kawalcowi idealnie udało się uchwycić tytułowe Rekordowo Letnie Lato i jego niespełnione obietnice.

Dla mnie siła piosenki tkwi w czymś, co powoduje jej przeżywanie, w treści, w której słychać ból, jakąś krew, gdzie podmiot liryczny jest rozdarty, niedopasowany, gdzie czuć konflikt wewnętrzny. Ta płyta jest nostalgiczna.

Nowy singiel Happysad – Słoneczniki, zobacz teledysk

Albumowi Rekordowo Letnie Lato towarzyszy także premiera trzeciego singla. To manifest nawiązujący do sytuacji ekologicznej na świecie o tytule Słoneczniki i Konopie, do którego powstał również teledysk. Zobaczcie!

Posłuchajcie jak Rekordowo Letnie Lato brzmi w całości. Waszej uwadze polecamy również wywiad, którego udzielił nam niedawno Kuba Kawalec, gdzie zdradza szczegóły dotyczące pracy nad albumem.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.