fot. Paweł Brześciński

Rockowe uderzenie podczas kieleckich Juwenaliów

Podziel się newsem:

21 maja podczas kieleckich Juwenaliów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego wystąpią dwa zespoły, które są gwarantem świetnej zabawy – happysad oraz Akurat. Sprawdź szczegóły.

Czołówka polskich zespołów ska zagra w Kielcach

Tegoroczne Juwenalia w Kielcach zapowiadają się niezwykle ciekawie i są wydarzeniem, które zadowoli każdego, niezależnie od preferowanego gatunku muzycznego. Już 21 maja, zaledwie dzień po niezwykle mocnym hip-hopowym uderzeniu (zagrają Kizo, Guzior i Żabson), w Amfiteatrze Kadzielnia wystąpią dwa czołowe polskie zespoły tworzące muzykę ska, z mocnymi wpływami rocka – happysad oraz Akurat. W przypadku zarówno jednych, jak i drugich można mówić już o weteranach polskiej sceny, którzy od ponad 20 lat tworzą i mocno wpływają na rodzimy przemysł muzyczny. Zespół happysad, pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej może pochwalić się m.in. 5 platynowymi i 3 złotymi płytami w dorobku. Jeśli chodzi o Akurat z kolei, mówimy o artystach, których pierwsze działania muzyczne kształtowały naszą scenę w następnych latach. Zarówno utwory lżejsze, jak hit Lubię mówić z tobą i trudniejsze, jak protest song Do prostego człowieka, stanowiły ogromną inspirację, do której przyznaje się dziś wielu artystów. Bilety na wspólny koncert zespołów happysad i Akurat w ramach kieleckich Juwenaliów można kupić na stronie biletomat.pl. Gwarantujemy świetną zabawę w rytmie ska.

happysad – Zanim pójdę

,

Akurat – Lubię mówić z tobą

21 maja podczas kieleckich Juwenaliów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego wystąpią dwa zespoły, które są gwarantem świetnej zabawy – happysad oraz Akurat. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w […]

Kup bilety na Juwenaliowy koncert Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →