Domowe Rytmy z… Kubą Kawalcem z Happysad #zostańwdomu

Podziel się newsem:

By zachęcić Was do zostania w domu, przedstawiamy nowy cykl – Domowe Rytmy. Dowiedzcie się, co w zaciszu własnych czterech ścian porabiają nasi goście. Jakie są ich ulubione miejsca odpoczynku i zwyczaje? Czego najczęściej lubią słuchać i co jeść? Czyje płyty polecają, by przetrwać ten czas? Dziś swoimi odpowiedziami dzieli się Kuba Kawalec z Happysad!

Domowe Rytmy, czyli artyści w zaciszu własnego domu

Cykl ten ma na celu uświadomić Was jak ważne jest pozostanie w domu w tym wyjątkowym czasie. Im poważniej to potraktujemy, tym więcej korzyści dla spokoju i zdrowia nas samych, naszych bliskich oraz pozostałych osób. Dzięki wspólnemu działaniu, uda nam się przezwyciężyć zagrożenie i szybciej wrócić do tego, co wszyscy uwielbiamy – spotkań w ulubionych miejscach i czerpania radości z muzyki na żywo w klubach, na koncertach czy festiwalach. Tymczasem #zostańwdomu i przeczytaj, co w tym czasie porabia… Kuba Kawalec!

happysad wywiad

Do cyklu, który ukazywać będzie się na Muno.pl i Rytmy.pl, zapraszamy polskich artystów. Odpowiedzi na pytania udzieliła nam już m.in. Rosalie., Justyna Święs, Novika i Kasia Lins.

Domowe Rytmy #4: Kuba Kawalec

Kuba Kawalec to lider i wokalista zespołu Happysad, który zeszłej jesieni świętował swoje 18 lat na scenie. Happysad zachwyca kolejne pokolenie fanów lubujących się w ich dźwiękach z pogranicza rocka i popu. W ostatnich latach grupa coraz więcej eksperymentuje w swoim brzmieniu, czego efektem jest chociażby ich najnowszy album Rekordowo Letnie Lato.

Zespół wiosną miał ruszyć w pierwszą trasę promującą to wydawnictwo, jednak plany pokrzyżowała im obecna sytuacja epidemiologiczna. Kuba zostaje zatem w domu i w tym czasie odpowiedział na kilka naszych pytań z serii Domowe Rytmy.


Co najczęściej porabiasz w domu? Odpoczynek, praca czy coś innego?

Kuba Kawalec: Dzielę każdy dzień podobnie (w różnej kolejności): czas dla dzieciaków, czas dla siebie, czas dla znajomych (telefon, internet), jedzenie, sport.

Ulubione miejsce w domu/mieszkaniu?

Kuba Kawalec: Łóżko.

Najlepiej odpoczywam w… (np. w wannie, na kanapie, na balkonie, na tarasie, itd.)

Kuba Kawalec: W łóżku.

Przedmiot, z którego najczęściej lubisz korzystać?

Kuba Kawalec: Telefon.

W domu czeka na mnie… (ulubiona osoba, zwierzę, a może po prostu własne łóżko lub coś innego, czego mi brakuje gdzieś indziej?)

Kuba Kawalec: To się zmienia. Teraz jest łóżko.

Danie, które najchętniej przygotowuję dla siebie lub gości…

Kuba Kawalec: Wino. Na jedzenie idziemy do restauracji.

W moim domu najczęściej gra… (artysta, zespół, gatunek, radio, itd.)

Kuba Kawalec: Radio internetowe Open FM – 500 alternatywnych hitów, rzadziej Alt PL.

Trzy utwory, sety lub płyty, dzięki którym przetrwam bez wychodzenia z domu…

Kuba Kawalec: Dlaczego tylko trzy?

By zachęcić Was do zostania w domu, przedstawiamy nowy cykl – Domowe Rytmy. Dowiedzcie się, co w zaciszu własnych czterech ścian porabiają nasi goście. Jakie są ich ulubione miejsca odpoczynku i zwyczaje? Czego najczęściej lubią słuchać i co jeść? Czyje płyty polecają, by przetrwać ten czas? Dziś swoimi odpowiedziami dzieli się Kuba Kawalec z Happysad! […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →