Domowe Rytmy z… Justyną Święs #zostańwdomu


18 marca 2020

Podziel się newsem:

By zachęcić Was do zostania w domu, przedstawiamy nowy cykl – Domowe Rytmy. Dowiedzcie się, co w zaciszu własnych czterech ścian porabiają nasi goście. Jakie są ich ulubione miejsca odpoczynku i zwyczaje? Czego najczęściej lubią słuchać i co jeść? Czyje płyty polecają, by przetrwać ten czas? Dziś swoimi odpowiedziami dzieli się Justyna Święs!

Domowe Rytmy, czyli artyści w zaciszu własnego domu

Cykl ten ma na celu uświadomić Was jak ważne jest pozostanie w domu w tym wyjątkowym czasie. Im poważniej to potraktujemy, tym więcej korzyści dla spokoju i zdrowia nas samych, naszych bliskich oraz pozostałych osób. Dzięki wspólnemu działaniu, uda nam się przezwyciężyć zagrożenie i szybciej wrócić do tego, co wszyscy uwielbiamy – spotkań w ulubionych miejscach i czerpania radości z muzyki na żywo w klubach, na koncertach czy festiwalach. Tymczasem #zostańwdomu i przeczytaj, co w tym czasie porabia… Justyna Święs!

Do cyklu, który ukazywać będzie się na Muno.pl i Rytmy.pl, zapraszamy polskich artystów. Odpowiedzi na pytania udzieliła nam już m.in. Rosalie.

Domowe Rytmy #2: Justyna Święs

Jedna z najbardziej utalentowanych i rozchwytywanych wokalistek ostatnich lat. Współtwórczyni duetu The Dumplings. Na długiej liście artystów, z którymi współpracowała są takie postacie jak Fisz Emade Tworzywo, Wojtek Mazolewski i Ten Typ Mes. Obecnie, po zamrożeniu działalności, pracuje nad solowym materiałem.

Justyna Święs

Co najczęściej porabiasz w domu? Odpoczynek, praca czy coś innego?

Justyna Święs: W domu robię wszystko, to moje miejsce pracy i odpoczynku. W mieszkaniu lubię też uprawiać jogę i oczywiście gotować. W życiu, jak nie jestem w trasie, głównie siedzę w domu.

Ulubione miejsce w domu/mieszkaniu?

Justyna Święs: To zabrzmi śmiesznie, ale mam takie swoje ulubione miejsce i w moim mieszkaniu, jak i w mieszkaniu mojego chłopaka: przy stole pod telewizorem.

Najlepiej odpoczywam w… (np. w wannie, na kanapie, na balkonie, na tarasie, itd.)

Justyna Święs: W łóżku wiadomo, czytając książki i oglądając filmy. 

Przedmiot, z którego najczęściej lubisz korzystać?

Justyna Święs: Każda książka w moim domu i… patelnia. 

W domu czeka na mnie… (ulubiona osoba, zwierzę, a może po prostu własne łóżko lub coś innego, czego mi brakuje gdzieś indziej?)

Justyna Święs: Powtórzę się, ale czekają na mnie książki, które są trochę jak np. rośliny, o które sobie dbam. 

Danie, które najchętniej przygotowuję dla siebie lub gości…

Justyna Święs: Zupa porowa. Można ją ekstremalnie szybko przyrządzić i działa rozgrzewająco, co w obecnym czasie dla wzmocnienia odporności jest bardzo ważne.

W moim domu najczęściej gra… (artysta, zespół, gatunek, radio, itd.)

Justyna Święs: Leszek Możdżer i Lars Danielsson.

Trzy utwory, sety lub płyty, dzięki którym przetrwam bez wychodzenia z domu…

Zespół Beak i płyta >>

Moja playlista na Spotify, dyskretnie.

Radio.

By zachęcić Was do zostania w domu, przedstawiamy nowy cykl – Domowe Rytmy. Dowiedzcie się, co w zaciszu własnych czterech ścian porabiają nasi goście. Jakie są ich ulubione miejsca odpoczynku i zwyczaje? Czego najczęściej lubią słuchać i co jeść? Czyje płyty polecają, by przetrwać ten czas? Dziś swoimi odpowiedziami dzieli się Justyna Święs! Domowe Rytmy, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →