fot. materiały promocyjne

Piotr Zioła razy dwa! Jeden singiel to za mało


29 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Piotr Zioła mógł wydać singla, ale wydał dwa. Prąd i Choć czuły gest radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez to kolejne utwory zapowiadające jego drugi album.

Piotr Zioła: w oczekiwaniu na album

Artysta wraca już na dobre i szczerze – nie mógł wybrać sobie lepszej pory na comeback. W te wakacje, licząc z najnowszymi, wydał już trzy single, co pozwoliło mu wygodnie rozgościć się na letnich playlistach swych fanów. Okres od czerwca do sierpnia nie jest za bardzo obfity w nowości, więc punkt dla Piotra, który wybrał sobie doskonały moment. Łącząc kropki, artysta występuje również na letnich festiwalach – między innymi na FEST Festival i Salt Wave Festival, gdzie publika pewnie poczuje powiew nowego materiału, może nawet w wydaniu obszerniejszym niż trzy single.

Piotr Zioła swoją aktywnością wydawniczą oczywiście zapowiada płytę – jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się jego drugi album, ani jaki będzie jego tytuł. Pewne jest jednak, że fani poczekają, choć oczekiwanie na tej ostatniej prostej zawsze jest najgorsze.

Przeczytaj: Piotr Zioła, jak dobrze, że jesteś. „Błysk” skończy na pętli

piotr zioła prąd singiel płyta premiera
fot. materiały promocyjne

Dwa w jednym

Po świetnie przyjętym utworze Błysk, Piotr Zioła uchylił kolejnego rąbka tajemnicy i zaprezentował nowości z nadchodzącego krążka. Prąd i Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez są totalnie różne od siebie i zarazem inne od pierwszego singla. Prąd zachował w sobie lekki klimat znany z debiutu artysty i swobodnie mógłby zasilić tracklistę Revolving Door. Świetne jest zgranie z tytułem Błysku, jako mrugnięcie do fana, który jest na bieżąco.

Piotr Zioła – Prąd, posłuchaj singla!

Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez muzycznie utrzymuje ponuracki nastrój poprzez miarową, jakby znudzoną perkusję i surową gitarę. Słowa do tej piosenki napisała Justyna Święs i wydaje mi się, że to słychać. Jest w tym utworze dużo mroku, takiego, który rodzi niezdrową fascynację.

Piotr Zioła – Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez [Official Video], obejrzyj teledysk!

Piotr Zioła mógł wydać singla, ale wydał dwa. Prąd i Choć czuły gest radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez to kolejne utwory zapowiadające jego drugi album. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →