Fot. Materiały prasowe Gutek Film "Piosenki o miłości"

“Zimny ogień”Justyna Święs i Kamil Holden Kryszak w utworze z filmu “Piosenki o miłości”

Obserwuj nas na instagramie:

Już niebawem na ekranach kin zadebiutuje film Piosenki o miłości w reżyserii Tomasza Habowskiego. Posłuchajcie utworu Zimny ogień, który zapowiada produkcję.

Do sieci trafił właśnie utwór Zimny ogień autorstwa Kamila Holdena Kryszaka, w wykonaniu Justyny Święs. Promuje on soundtrack z filmu Piosenki o miłości w reżyserii Tomasza Habowskiego. Zarówno film, jak i album ze wszystkimi piosenkami ukażą się już 25 marca.

Kamil Holden Kryszak feat. Justyna Święs – Zimny Ogień (Muzyka z filmu Piosenki o miłości)

Piosenki o miłości już niebawem w kinach

Piosenki o miłości to jeden z największych przebojów 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz wielki zwycięzca Konkursu Filmów Mikrobudżetowych. To romantyczna, słodko-gorzka i pełna emocji opowieść o wielkim talencie, ambicjach, miłości i konflikcie pokoleń. W rolach głównych Tomasz Włosok wraz z debiutującą na wielkim ekranie Justyną Święs – wokalistką i autorką tekstów zespołu The Dumplings. Oprócz nich, w obsadzie filmu znaleźli się także m.in.: Andrzej Grabowski, Krzysztof Zalewski czy Iga Krefft (Ofelia).

Sprawdź także: „Piosenki o miłości” – film, jak indie pop. Ekranowy debiut Justyny Święs

Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis? 

– czytamy w opisie filmu

Piosenki o miłości (2021) | oficjalny zwiastun

Już niebawem na ekranach kin zadebiutuje film Piosenki o miłości w reżyserii Tomasza Habowskiego. Posłuchajcie utworu Zimny ogień, który zapowiada produkcję. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →