fot. Asia Babiel

Stay Wild Festival ogłasza — szykuje się piękne lato we Wrocławiu


14 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Stay Wild Festival nie zawodzi. Nowe ogłoszenie przynosi kilka kolejnych nazw wartych uwagi. Sprawdźcie, kto zagra tego lata we Wrocławiu!

Pobudka z festiwalowej hibernacji

Stay Wild Festival to nowa inicjatywa na mapie polskich festiwali, która, paradoksalnie, zrodziła się w pandemicznych czasach. Pierwsza edycja wrocławskiej imprezy, będącej prawdziwym świętem polskiej muzyki, nie dość, że cieszyła się sporym zainteresowaniem, to jeszcze okazała się niezwykle udana — nie tylko ze względu na to, że w okresie nieustannych lockdownów pozwoliła nam na nowo poczuć zew festiwalowej atmosfery.

Kiedy i gdzie odbędzie się Stay Wild Festival 2022?

Niemal od razu stało się oczywiste, że Stay Wild Festival na dobre zapisze się w naszych koncertowych kalendarzach. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia na terenie Toru Partynice we Wrocławiu. Co nas czeka?

Stay Wild Festival 2022
Stay Wild Festival, fot. Hubert Grygielewicz

Stay Wild Festival 2022 – wiemy, kto zagra!

Dotychczas ogłoszeni artyści już wzbudzili spore zainteresowanie festiwalem. Wśród nich znaleźli się Brodka, Karaś/Rogucki, Mery Spolsky, LemON, Król, Natalia Przybysz, Bartek Królik, WaluśKraksaKryzys, The Bullseyes, Bryska oraz Lordofon. Sporo? To jednak wciąż nie wszystko!

Organizatorzy imprezy podzielili się właśnie nowym ogłoszeniem, wypełniając line-up kolejnymi wyśmienitymi nazwiskami. Podczas Stay Wild Festival 2022 usłyszymy również Korteza, Mroza, The Dumplings, Mitch & Mitch, Smolik / Kev Fox, Sariusa oraz zespół Heima. Nie może Was tam zabraknąć!

Stay Wild Festival 2022 - kto zagra
Stay Wild Festival 2022 – line-up

Stay Wild Festival nie zawodzi. Nowe ogłoszenie przynosi kilka kolejnych nazw wartych uwagi. Sprawdźcie, kto zagra tego lata we Wrocławiu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Pobudka z festiwalowej hibernacji […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →