Fisz i Emade w nowej kampanii fundacji Rak’n’Roll

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bracia Waglewscy przearanżowali zwrotkę jednego ze swoich utworów, na potrzeby nowej kampanii fundacji walczącej z rakiem - Rak'n'Roll. Sprawdźcie.

Niosą Nas Wasze KAERESY. Nowa kampania fundacji Rak’n’Roll

Fundacja Rak’n’Roll, we współpracy z marką Sofix, stworzyła buty KAERESY 0000 338 803, które pomagają przejść przez raka. Jest to element kampanii „Niosą Nas Wasze KAERESY”, zachęcającej do przekazywania 1% podatku na konto fundacji. Nazwa butów zawiera numer KRS, który należy wpisać w rozliczeniu, aby wspomóc Rak’n’Roll. Buty są w czerwonym, przyciągającym wzrok kolorze.

Niosą Nas Wasze KAERESY

Premiera butów odbyła się 16 marca poprzez wydarzenie na Facebooku. Można je już zamawiać ze strony sofix.pl. Kilka par trafi też do influencerów, aby o kampanii dowiedziało się jak najwięcej osób.

Kampania będzie obecna w digitalu, social mediach oraz w przestrzeni miejskiej. Dołączyli do niej także muzycy. Bracia Waglewscy, tworzący zespół Fisz Emade Tworzywo, na jej potrzeby przearanżowali zwrotkę jednego ze swoich utworów – 30 cm ponad chodnikami.

30 cm ponad chodnikami to kawałek o tym, że dobre nastawienie pozwala Ci iść przed siebie ponad problemami. Chciałbym, by podopieczni Rak’n’Rolla, dzięki Waszym 1% podatku poczuli nową moc i ruszyli przed siebie idąc śmiało, nie powstrzymując się, nie zerkając za siebie, z uśmiechem na twarzy! Jak, jak DYNAMIT!

Fisz

Sprawdźcie, jak wyszło:

Niosą Nas Wasze KAERESY

Bracia Waglewscy przearanżowali zwrotkę jednego ze swoich utworów, na potrzeby nowej kampanii fundacji walczącej z rakiem – Rak’n’Roll. Sprawdźcie. Niosą Nas Wasze KAERESY. Nowa kampania fundacji Rak’n’Roll Fundacja Rak’n’Roll, we współpracy z marką Sofix, stworzyła buty KAERESY 0000 338 803, które pomagają przejść przez raka. Jest to element kampanii „Niosą Nas Wasze KAERESY”, zachęcającej do […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: