Happysad przygotowuje się do przyszłorocznej trasy koncertowej


02 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Happysad rusza w trasę! Tak, dobrze czytacie. Zespół właśnie ogłosił kilka koncertów, które zagra w 2021 roku. Sprawdźcie!

Reklama

Czy w 2021 wrócą koncerty?

Czy w 2021 roku pójdziemy w końcu spokojnie na koncerty, czy nie pójdziemy? Czy będzie to już wiosną, latem, a może dopiero (o ile w ogóle) jesienią? Te pytania nieustannie, od miesięcy zadaje sobie każdy wygłodniały koncertowych wrażeń fan muzyki. Ale nie tylko, bo taki sam problem zaprząta głowy organizatorów, promotorów, managerów, jak i samych artystów.

Wielu z nich nie chce poddawać się złym myślom i mimo, że swoje trasy koncertowe, często wyjściowo zaplanowane na wiosnę 2020, musieli przekładać już kilka razy – nie zamierzają złożyć broni i wierzą, że w 2021 roku w końcu wyjdą na scenę.

Happysad
Happysad

Happysad wraca na scenę wiosną 2021

Jedną z takich grup jest zespół Happysad, który właśnie ogłosił swoje przyszłoroczne daty koncertów, w dużej mierze przeniesionych z tego roku. Sami piszą na swoich social mediach:

Wierzymy w te daty tak samo, jak w łaskawość roku 2021. Oby był mądrzejszy od starszego brata. Do zobaczenia!

Swój pierwszy „popandemiczny” koncert Happysad zamierza zagrać już 26 lutego w Warszawie. Cała trasa planowo ma obejmować osiem koncertów. Sprawdźcie pełną rozpiskę i dajcie znać, gdzie się wybieracie!

  • 26 lutego – Warszawa, Palladium
  • 12 marca – Poznań, B17
  • 20 marca – Kraków, Klub Kwadrat
  • 21 marca – Katowice, Królestwo
  • 26 marca – Zabrze, CK Wiatrak
  • 27 marca – Wrocław, Centrum Koncertowe A2
  • 18 kwietnia – Rzeszów, Pod Palmą
  • 25 kwietnia – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
Happysad koncerty
Happysad – koncerty, wiosna 2021

Sprawdź również: Muzyczna pełnoletniość – wywiad z Kubą Kawalcem z zespołu Happysad

Happysad rusza w trasę! Tak, dobrze czytacie. Zespół właśnie ogłosił kilka koncertów, które zagra w 2021 roku. Sprawdźcie! Czy w 2021 wrócą koncerty? Czy w 2021 roku pójdziemy w końcu spokojnie na koncerty, czy nie pójdziemy? Czy będzie to już wiosną, latem, a może dopiero (o ile w ogóle) jesienią? Te pytania nieustannie, od miesięcy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.