Nowa EPka od Lor – „Sunlight” już dostępna

Podziel się newsem:

Dziewczyny z zespołu Lor wydały dziś nową EPkę Sunlight. Pojawił się także teledysk do utworu Sun#2 z gościnnym udziałem Runforresta. Sprawdźcie.

Lor to kwartet, w którego skład wchodzą cztery młode dziewczyny z Krakowa: Julia Skiba (pianino), Paulina Sumera (teksty), Jagoda Kudlińska (śpiew) i Julia Błachuta (skrzypce). Zespół w swojej twórczości łączy melodyjny folk z kameralnym popem. Połączenie klasycznego instrumentarium z charakterystycznym wokalem Jagody sprawia, że utworów Lor nie sposób pomylić z czymkolwiek innym.

W ubiegły tygodniu do sieci trafił nowy singiel bye bye, sun francisco, który zapowiadał EPkę o tytule Sunlight. Dziś już możemy wysłuchać nowego materiału w całości!

Lor - Sunlight
Lor – Sunlight – okładka płyty

Na następcy debiutanckiego albumu Lowlight znalazły się cztery premierowe utwory przeplatane interludiami. EPki, w całości wyprodukowanej przez Michała oraz Mateusza Sarapatów, można słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Lor – Sunlight – posłuchajcie nowego albumu

Lor we wspólnym utworze z Runforrestem. Zobaczcie klip

Wraz z premierą minialbumu, na YouTube’ie pojawił się także teledysk do utworu Sun#2, nagranego wspólnie z Runforrestem.

Klip jest animowany, został wykonany w warunkach domowych przez naszych współlokatorów (Jadzię Ligęzę i Miłosza Dobosza) i przez nas też. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z animacją poklatkową, więc jest to twór dość amatorski, ale włożyliśmy w niego mnóstwo czasu, całe serce i też trochę łez

Sprawdźcie, jak wyszło:

Lor feat. runforrest – Sun#2

Nowe wydawnictwo miała promować trasa, obejmują kilka klubowych koncertów w największych polskich miastach. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa występy zostały odwołane lub przełożone.

Dziewczyny z zespołu Lor wydały dziś nową EPkę Sunlight. Pojawił się także teledysk do utworu Sun#2 z gościnnym udziałem Runforresta. Sprawdźcie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →