fot. Facebook

Lor poszerzają nasze horyzonty w utworze “Mło(dość)”


25 maja 2022

Podziel się newsem:

Zespół Lor od zawsze zaskakiwał nas muzyką pełną czystych emocji. Nie inaczej jest i tym razem. Posłuchajcie klimatycznego utworu Mło(dość).

Lor powracają z singlem pełnym emocji

Lor, w którego skład wchodzą Julia Skiba, Paulina Sumera, Jagoda KudlińskaJulia Błachuta, swój wielki debiut zaliczyły w 2017 roku wydaną wtedy piosenką Keaton.

Przeczytaj także: Poznajcie Lor – zespół tworzący muzykę folkową!

Lor
fot. Facebook

Żeńska formacja oscylująca w klimatach folku ma już na swoim koncie dwa albumy studyjne. Lowlight i Sunlight były idealnie dopracowanymi krążkami, które zabierały nas w nieziemskie klimaty za pomocą swoich brzmień.

Nie inaczej jest i tym razem przy okazji nowego singla zatytułowanego Mło(dość). Jego autorkami są Julia Skiba i Paulina Sumera. Do wydawnictwa powstał również teledysk prezentujący nam filmiki z dzieciństwa wokalistek, kiedy to beztrosko przeżywały irytujące je teraz życie. To właśnie o młodości została przygotowana przepiękna wiązanka, za której pomocą Lor w utworze dają jasno do zrozumienia, że mają jej po prostu dość.

Mamy bardzo dość młodości i musiałyśmy wyrazić to piosenką.

– czytamy pod wydanym utworem

Krótkie, ale jak bardzo wymowne, prawda?

Lor – Mło(dość), posłuchaj!

Czemu jest Wam źle? Męczy nas przyjemność. Muszę przyznać, że nie chcę śmiać się nadaremno. Musisz dystans mieć, uśmiechać się. Mamy dość młodości! Musisz dawać więcej, żądać mniej. Mamy dość miłości! Musisz wiedzieć, że niewiele wiesz. Mamy dość młodości. Musisz kochać jego, a ją nie.

– słuchamy w utworze

Nowa piosenka jasno daje nam do zrozumienia, że w swoim życiu nie musimy tak naprawdę nic. Nikt nie ma prawa narzucić nam bowiem tego, którymi ścieżkami mamy podążać. Róbmy wszystko zgodnie ze swoim “ja i przeżyjmy nasze życie w taki sposób, by nie mieć go po prostu dość.

Za produkcję piosenki odpowiadają Michał Sarapata, Mateusz Sarapata oraz Jagoda Kudlińska.

Zespół Lor od zawsze zaskakiwał nas muzyką pełną czystych emocji. Nie inaczej jest i tym razem. Posłuchajcie klimatycznego utworu Mło(dość). Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

lor

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →