Król – premiera nowej płyty i kolejny singiel


16 września 2019

Podziel się newsem:

Nieumiarkowania to piąta solowa płyta Błażeja Króla. Wraz z premierą krążka ukazał się także teledysk do utworu Druga pomoc. Koniecznie sprawdźcie.

Pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego Błażej Król to jeden z najoryginalniejszych twórców na polskiej scenie. Współtworzył i/lub współtworzy takie zespoły jak: UL/KR, Lauda czy Kobieta z wydm. Od 2014 roku tworzy też samodzielnie, czego efektem jest pięć długogrających krążków.

Dziś premierę miał najnowszy z nich – Nieumiarkowania. Znalazło się na nim 9 premierowych utworów, które klimatem nawiązują do kilku dekad naraz – jednocześnie oddając hołd latom 80. i nie zapominając o tym co dzieje się w mainstreamie obecnie.

Wraz z premierą albumu, ukazał się także klip do drugiego singla – Druga pomoc. Teledysk stworzony przez Yellow Tapir Films został zrealizowany w formie bajki w starym stylu. Zobaczcie:

Król – Druga pomoc

Król – trasa koncertowa Nieumiarkowania

Premierowego materiału będzie można posłuchać podczas koncertów w ramach jesiennej trasy. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć Króla na żywo:

27.09 – Ostrów Wlkp, Stara Przepompownia
04.10 – Opole, NCPP
05.10 – Gniezno, Młyn
06.10 – Bielsko Biała, Miasto
11.10 – Wrocław, Stary Klasztor
12.10 – Polanica, Festiwal M.Czubaszek
13.10 – Rybnik, Dom Kultury Niedobczyce
17.10 – Olsztyn, CEiK
18.10 – Gdańsk, Stary Maneż
19.10 – Gorzów Wlkp, Teatr im. J. Osterwy
25.10 – Warszawa, Niebo
26.10 – Katowice Rialto
08.11 – Przybysławice, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
09.11 – Wałbrzych, A’Propos
10.11 – Łódź Wytwórnia
15.11 – Poznań, Próżność
17.11 – Kraków, ZetPeTe
22.11 – Lublin, Klub Dom Kultury
23.11 – Gomunice, Bogart
24.11 – Częstochowa, Rura
30.11 – Toruń, NRD
1.12 – Żnin, Żniński Dom Kultury

Bilety na koncerty w Warszawie i Poznaniu są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Nieumiarkowania to piąta solowa płyta Błażeja Króla. Wraz z premierą krążka ukazał się także teledysk do utworu Druga pomoc. Koniecznie sprawdźcie. Pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego Błażej Król to jeden z najoryginalniejszych twórców na polskiej scenie. Współtworzył i/lub współtworzy takie zespoły jak: UL/KR, Lauda czy Kobieta z wydm. Od 2014 roku tworzy też samodzielnie, czego efektem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Król - trasa Nieumiarkowania - Warszawa, Poznań, Łódź

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →