Rasmentalism ujawnia kolejnych gości “GENIUSZA”! Zobaczcie, kto jeszcze pojawi na nadchodzącym albumie

Obserwuj nas na instagramie:

Taco Hemingway, Białas, Vito Bambino i Jan – rapowanie. Tych gości z nadchodzącej płyty Rasmentów już znamy. Na tym jednak nie koniec, ponieważ Ras i Ment ujawniają kolejnych, zaskakujących gości.

Goście, goście

GENIUSZ, czyli najnowsza płyta duetu Rasmentalism ma pojawić się na sklepowych półkach już 27 marca. I trzeba przyznać, że Ras i Ment zaprosili na swój najnowszy krążek prawdziwą plejadę artystów. Najpierw dostaliśmy singiel z gościnnym udziałem Białasa. Nie zdążyliśmy jeszcze po nim ochłonąć, a w sieci wylądowała prawdziwa petarda pod postacią Numeru z Dawidem Podsiadło i Vito Bambino. Natomiast na deser wleciała Mucha ze zwrotką rzuconą przez Janka – rapowanie.

Rasmentalism feat. Jan-rapowanie – Mucha

Jakby tego było mało, Rasmentalism ujawnia kolejnych artystów, których będziemy mogli usłyszeć na GENIUSZU. Jak napisali na swojej stronie na Facebooku, przez to, że Ras nie umie śpiewać zostali zmuszeni, aby zaprosić na płytę kogoś kto potrafi.

I tak właśnie do gościnnej obsady krążka dołączyli Jarecki, Jaq Merner z Kroków, Rosalie., a także Kuba Badach. Ponadto panowie zdradzili także, że swoje zwrotki do wspólnego utworu rzucili także schafter i Pezet.

Rasmentalism – GENIUSZ – zamów preorder

GENIUSZ jest pierwszą legalną płytą, która nie ukaże się nakładem warszawskiego Asfalt Records. Panowie pożegnali się z labelem po prawie 7 latach współpracy i podpisali kontrakt ze światowym gigantem fonograficznym – Sony Music. Krążek w limitowanym preorderze możecie zamawiać z oficjalnej strony – rasmentalism.com.

rasmentalism - geniusz
Rasmentalism – GENIUSZ – okładka albumu

Trasa koncertowa – GENIUSZ TOUR

Przypominamy także, że Rasmentalism tuż po premierze płyty wyrusza w trasę koncertową po Polsce, podczas której zawitają aż do 8 miast. Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej.

28.03.2020 – Lublin – Dom Kultury  
03.04.2020 – Łódź – Lordi’s  
09.04.2020 – Poznań – Blue Note  
16.04.2020 – Katowice – P23
17.04.2020 – Wrocław – Zaklęte Rewiry  
18.04.2020 – Kraków – Klub Kwadrat  
24.04.2020 – Warszawa – Proxima
25.04.2020 – Gdańsk – Parlament 

Taco Hemingway, Białas, Vito Bambino i Jan – rapowanie. Tych gości z nadchodzącej płyty Rasmentów już znamy. Na tym jednak nie koniec, ponieważ Ras i Ment ujawniają kolejnych, zaskakujących gości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →