Dawid Podsiadło ogłasza kolejny stadionowy koncert

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po wyprzedaniu dwóch stadionowych koncertów we Wrocławiu i Gdańsku, Dawid Podsiadło ogłasza kolejny. Artysta wystąpi również w Chorzowie. Sprawdźcie szczegóły.

Dawid Podsiadło jest obecnie w trakcie akustycznej trasy Leśna Muzyka, która obejmuje ponad 30 koncertów w największych polskich miastach. Tournée rozpoczęło się pod koniec stycznia w Katowicach i potrwa do połowy maja, kiedy to artysta zagra trzy razy w stołecznym Torwarze.

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka, fot. Michał Murawski
fot. Michał Murawski / ishootmusic.eu

Koncertowy kalendarz Dawida w tym roku obejmuje także duże koncerty na stadionach. Ogłoszone jakiś czas temu wydarzenia w Gdańsku (13.06., Stadion Energa Gdańsk) i Wrocławiu (20.06, Stadion Wrocław) wyprzedały się w ciągu jednego dnia.

Dawid Podsiadło zapowiada trzeci stadionowy koncert

W związku z tym, że ponownie nie dla wszystkich starczyło biletów na koncerty Podsiadło, artysta właśnie zapowiedział jeszcze jeden, ostatni stadionowy koncert w tym roku. Odbędzie się on 7 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Dawid Podsiadło tym razem również zapewnia, że biletów nie powinno zabraknąć, my jednak nie mamy wątpliwości, że rozejdą się one w ekspresowym tempie.

Kiedy ogłaszaliśmy koncerty w Gdańsku i Wrocławiu, byłem pewien, że tym razem biletów naprawdę nie zabraknie. Okazało się, że wyprzedały się w jeden dzień…Nie pozostaje nam zatem nic innego niż zaprosić Was na jeszcze jeden, trzeci i ostatni w tym roku stadionowy koncert. 7 czerwca zagramy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To największy taki obiekt w Polsce – tym razem musicie się zmieścić wszyscy.

Przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło w Chorzowie rusza już jutro, natomiast regularna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 27 lutego.

fot. Bartek Kucz Kuczkowski

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.