Posłuchaj nowego utworu Rasmentalism z gościnnym udziałem Dawida Podsiadło i Vito Bambino


13 lutego 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Rasmentalism nie przestaje zaskakiwać. Po świetnym utworze z Białasem przyszedł czas na Numer z Dawidem Podsiadło i Vito. Sprawdźcie jak wyszło.

Doborowi goście na nowej płycie Rasmentalismu!

GENIUSZ, czyli najnowsza płyta duetu Rasmentalism ma pojawić się na sklepowych półkach już 27 marca. Na ten moment jedynym gościem, który został ujawniony przez Rasa i Mentosa był Białas. Numer ze współzałożycielem SBM Label, był mocnym rapowym singlem. Natomiast dziś w nocy do sieci trafił drugi utwór zapowiadający wydawnictwo. Tym razem jednak jest to numer inspirowany starym, klasycznym r&b.

rasmentalism
okładka singla Numer

Drugi singiel to także kolejni goście, tym razem zaskakujące jak na Rasmentalism połączenie, ponieważ w utworze usłyszymy Dawida Podsiadło, oraz Vito Bambino, który całkiem niedawno zasilił szeregi polskiego oddziału Def Jam Recordings. Dawid Podsiadło ostatnimi czasy bardzo chętnie macza palce w projektach hip-hopowych. Można go było usłyszeć chociażby na ostatniej płycie Taco Hemingway’a i Sokoła. Sam artysta również ma na koncie współpracę z PRO8L3Mem. Ich wspólny utwór znalazł się na reedycji płyty Małomiasteczkowy.

Temat utworu z Dawidem wisiał w powietrzu od jakiegoś czasu, ale czekaliśmy na numer który siądzie w 100%

Ras

Czy siadło w 100%, przekonajcie się sami:

Rasmentalism feat. Dawid Podsiadło, Vito Bambino – Numer

GENIUSZ – zamów limitowany preorder

GENIUSZ jest pierwszą legalną płytą, która nie ukaże się nakładem warszawskiego Asfalt Records. Panowie pożegnali się z labelem po prawie 7 latach współpracy i podpisali kontrakt ze światowym gigantem fonograficznym – Sony Music.

rasmentalism
Rasmentalism – GENIUSZ – okładka albumu

Krążek w limitowanym preorderze możecie zamawiać z oficjalnej strony – rasmentalism.com.

Rasmentalism – trasa koncertowa

Panowie tuż po premierze albumu wyruszają w trasę koncertową, gdzie odwiedzą w sumie 8 miast. Pełną rozpiskę koncertową znajdziecie pod tym linkiem.

Rasmentalism nie przestaje zaskakiwać. Po świetnym utworze z Białasem przyszedł czas na Numer z Dawidem Podsiadło i Vito. Sprawdźcie jak wyszło. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Doborowi goście na nowej płycie Rasmentalismu! GENIUSZ, czyli najnowsza płyta […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →