Dawid Podsiadło, Vito i Ryfa Ri na nowej płycie Pauliny Przybysz

Podziel się newsem:

Niebawem ukaże się nowa płyta Pauliny Przybysz. Artystka ogłosiła właśnie gości, którzy się na niej pojawią. Album promować będzie wiosenna trasa koncertowa.

Wyjątkowi goście na nowej płycie Pauliny Przybysz

Druga solowa płyta Pauliny Przybysz, zatytułowana Odwilż, ukaże się już 20 lutego. Znajdzie się na niej 12 utworów. Na trzech z nich usłyszymy gości. Będą to: Dawid Podsiadło w piosence Dobrze, Ryfa Ri w XX i Vito z Bitaminy w Minimalizmie.

Przybysz z Kosmosu… lubię kiedy krzyżują nam się nasze kosmiczne szlaki. Po każdej współpracy z Pauliną – czy to występy na żywo, nagrania lub udział w teledyskach czuję, że jestem o krok dalej. Ona wie, że się stresuję, bo nie wszystko umiem, ale jej spokojne spojrzenie mówi: „nie bój d…, wszystko będzie dobrze!

Vito o współpracy z Pauliną Przybysz
Vito z Bitaminy na płycie Odwilż Pauliny Przybysz
Dawid Podsiadło  na płycie Odwilż Pauliny Przybysz
Ryfa Ri na płycie Odwilż Pauliny Przybysz

Płytę obecnie promują dwa single – Senność oraz Zima.

Paulina Przybysz – Zima, posłuchaj

Paulina Przybysz – trasa koncertowa 2020 – sprawdź daty i miejsca

Nową płytę promować będzie trasa, podczas której Paulina Przybysz zagra siedem klubowych koncertów w największych polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie będzie można usłyszeć Odwilż na żywo:

26.03. – Wrocław, Stary Klasztor
28.03. – Kraków, Alchemia
29.03. – Warszawa, Dzik
02.04. – Poznań, Scena na Piętrze
03.04. – Bydgoszcz, Mózg
04.04. – Gdańsk, Drizzly Grizzly
05.04. – Olsztyn, Ceiik

Paulina Przybysz trasa koncertowa

fot. Silvia Pogoda

Niebawem ukaże się nowa płyta Pauliny Przybysz. Artystka ogłosiła właśnie gości, którzy się na niej pojawią. Album promować będzie wiosenna trasa koncertowa. Wyjątkowi goście na nowej płycie Pauliny Przybysz Druga solowa płyta Pauliny Przybysz, zatytułowana Odwilż, ukaże się już 20 lutego. Znajdzie się na niej 12 utworów. Na trzech z nich usłyszymy gości. Będą to: […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →