Paulina Przybysz z kolejną zapowiedzią nowej płyty. Posłuchajcie singla „Zima”


24 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Paulina Przybysz powraca z nową płytą. Znamy już datę premiery nadchodzącego wydawnictwa. Pojawił się także kolejny singiel – Zima. Posłuchajcie.

Reklama

Nowa płyta od Pauliny Przybysz. Premiera w lutym

Druga solowa płyta Pauliny Przybysz zatytułowana Odwilż ukaże się już 20 lutego. Artystka nowy materiał tworzyła we współpracy z takimi producentami jak: Vito i Amar znani ze składu Bitamina, Paweł Stachowiak (Kroki, EABS), Marek Pędziwiatr, Spisek 1 (Night Marks, EABS), Adam Kabaciński czy Max Psuja.

Po raz pierwszy Paulina Przybysz zdecydowała się na słowa w całości napisane przez nią w języku polskim. Utwory, które znajdą się na krążku dotykać będą tematyki społecznej, duchowej, futurystycznej, romantycznej i intymnej.

W listopadzie artystka zaprezentowała pierwszy singiel – Senność.

Paulina Przybysz – Odwilż – tracklista

Paulina Przybysz - okładka płyty Odwilż
 1. Wszystko
 2. Sex
 3. Senność
 4. Dobrze
 5. Procedury
 6. 36,6
 7. Młodość
 8. Zima
 9. Strach
 10. Minimalizm
 11. XX
 12. Ona i ja

Zima – najbardziej romantyczne guilty pleasure od Pauliny Przybysz

Dziś w sieci pojawił się drugi singiel zapowiadający nową płytę Pauliny. Utwór Zima to romantyczna opowieść o miłości i ostateczności.

To najromantyczniejszy utwór jaki napisałam, mam wręcz poczucie, że jako “guilty pleasure”. Czuję piękno w tym lekkim patetyzmie apokaliptycznego klimatu ostateczności, ale przecież tak się często czujemy. Rozstajemy się, schodzimy, ranimy, wybaczamy i w dniu rozstania jesteśmy przekonani, że to absolutny koniec, żeby za tydzień znowu planować wspólną przyszłość.

Jeżeli koniec jest blisko, taki koniec typu – wszystkiego, to można umierać, ale nikt nie chce umierać bez miłości. Im jesteśmy starsi, im na naszej planecie jest coraz cieplej, dociera do nas, że czas na to życie nie jest nieskończony. I nie mamy wieczności na wątpliwości…

Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Mateusza Witkowskiego. Zobaczcie:

Paulina Przybysz powraca z nową płytą. Znamy już datę premiery nadchodzącego wydawnictwa. Pojawił się także kolejny singiel – Zima. Posłuchajcie. Nowa płyta od Pauliny Przybysz. Premiera w lutym Druga solowa płyta Pauliny Przybysz zatytułowana Odwilż ukaże się już 20 lutego. Artystka nowy materiał tworzyła we współpracy z takimi producentami jak: Vito i Amar znani ze […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.