fot. Michał Murawski

Krzysztof Zalewski wrócił do Niemena. Jest nowe wykonanie z MTV Unplugged


04 listopada 2021

Podziel się newsem:

Krzysztof Zalewski zaprezentował właśnie drugi singiel z koncertu MTV Unplugged. Rusza też sprzedaż biletów na wyjątkową trasę.

Krzysztof Zalewski raz jeszcze śpiewa Niemena. Tym razem bez prądu

Koncerty z cyklu MTV Unplugged to mocna rzecz. Mocna i wyczekiwana, bo rok w rok, kiedy się pojawiają, okazuje się, jak bardzo brak prądu modyfikuje i uatrakcyjnia znane już przecież utwory. W marcu tego roku w ramach owego cyklu swoją premierę miała płyta z zapisem występu Natalii Przybysz. Płyta genialna, absolutnie wyjątkowa, odpowiednio podkreślona trasą koncertową. Występy na żywo były wtedy jeszcze okrojone, ostrożne, ale i na plenerowej scenie łatwo było dać się oczarować odświeżonymi aranżami.

Analogicznie. Na to solo Krzysztofa Zalewskiego nie da się nie czekać, nie da się go nie wyglądać. Rozmach projektu oraz udział artysty są wystarczającą wizytówką, by zapewnić o powodzeniu, o jakości, o… sercu włożonym w przygotowanie albumu, a co za tym idzie – trasy koncertowej.

W najnowszym singlu promującym MTV Unplugged, muzyk występuje wraz z Pauliną i Natalią Przybysz, a także Miłoszem Pękalą. Artyści razem wykonali utwór Romanca Cherubina z repertuaru Wandy Warskiej i Czesława Niemena.

Krzysztof Zalewski – Romanca Cherubina ft. Natalia i Paulina Przybysz, Miłosz Pękala (MTV Unplugged)

Koncerty już wkrótce…

Album MTV Unplugged z zapisem koncertu Krzysztofa Zalewskiego ukaże się już 23 listopada. Na trackliście nie zabraknie oczywiście najbardziej znanych przebojów artysty, a także zupełnie nowego wykonania – singla Ptaki, opublikowanego premierowo w ramach promocji trasy.

Poprzez witrynę allegro.pl wciąż można zamówić specjalną edycję albumu.

Od jutra rozpocznie się regularna sprzedaż biletów na koncerty Zalewskiego w ramach trasy MTV Unplugged. Bilety będzie można zakupić od 5 listopada 2021 od godziny 12.00. Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę nadchodzących koncertów.

5 i 6 marca 2022 – Teatr Szekspirowski, Gdańsk
7 marca 2022 – Filharmonia im. M. Karłowicza, Szczecin
11 marca 2022 – Cavatina Hall, Bielsko-Biała
12 marca 2022 – Dom Muzyki i Tańca, Zabrze
24 marca 2022 – Opera i Filharmonia Podlaska
1 kwietnia 2022 – Centrum Spotkania Kultur, Lublin
2 kwietnia 2022 – Wodzisławskie Centrum Kultury, Wodzisław Śląski
5 kwietnia 2022 – Centrum Kongresowe ICE, Kraków
10 kwietnia 2022 – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
15 kwietnia 2022 – NOSPR, Katowice
24 kwietnia 2022 – Sala Ziemi MTP, Poznań
25 kwietnia 2022 – Teatr Muzyczny Roma, Warszawa
26 kwietnia 2022 – Teatr Muzyczny, Łódź
27 kwietnia 2022 – CKK Jordnaki, Toruń
28 kwietnia 2022 – Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz

Krzysztof Zalewski unlugged koncerty bilety
fot. materiały prasowe

Krzysztof Zalewski zaprezentował właśnie drugi singiel z koncertu MTV Unplugged. Rusza też sprzedaż biletów na wyjątkową trasę. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Krzysztof Zalewski raz jeszcze śpiewa […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →