Krzysztof Zalewski & Maria Dębska - „Nie będzie romansu”

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska we wspólnym utworze, promującym film o Kalinie Jędrusik


22 października 2021

Podziel się newsem:

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska podzielili się piosenką Nie będzie romansu, która promuje nadchodzący film o Kalinie Jędrusik – Bo we mnie jest seks.

Krzysztof Zalewski w obsadzie filmu o polskiej Marilyn Monroe

O tym, że Krzysztof Zalewski jest utalentowanym muzykiem, nie trzeba nikomu przypominać. Artysta zaliczył już także swój debiut na ekranie. W 2016 roku do kin trafił dramat wojenny Historia Roja, który opowiedział losy żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych, Mieczysława „Roja” Dziemieszkiewicza. Zalewski zagrał wówczas tytułową rolę, a jego dalsze aktorskie poczynania mogliśmy obserwować także w pięcioodcinkowym serialu, który rozszerzał wątki z filmu.

Bo we mnie jest seks przedstawi historię Kaliny Jędrusik – polskiej aktorki, piosenkarki i artystki kabaretowej. Jędrusik została okrzyknięta polską Marilyn Monroe. Artystka w czasach Polski Ludowej stanowczo wyłamywała się ze schematów, według których postrzegano rolę kobiety w społeczeństwie, co nie podobało się władzom państwowym. Bo we mnie jest seks poruszy także wątki z życia prywatnego Kaliny Jędrusik. Główną rolę zagra Maria Dębska, zaś w obrazie w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz, pojawią się także między innymi Borys Szyc, Leszek Lichota, Rafał Rutkowski czy właśnie Krzysztof Zalewski. Premiera Bo we mnie jest seks została zaplanowana na 19 listopada.

Film promowany jest przez utwór Nie będzie romansu, który zaśpiewali Dębska i Zalewski.

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska we wspólnym utworze, promującym film o Kalinie Jędrusik
Nie będzie romansu, okładka utworu

Gatunki muzyczne ze sobą romansują

Nie będzie romansu obraca się w klimatach jazzu, soulu i funku. Za tekst odpowiada Krzysztof Zalewski, zaś muzykę współtworzył z nim Radosław Łuka. W nagraniach udział wzięli także między innymi Kuba Staruszkiewicz czy Andrzej Smolik. Dostępny jest także teledysk w reżyserii Zuzanny Sorówki.

Oto piosenka do filmu o Kalinie Jędrusik Bo we mnie jest seks. Pomyślałem sobie co mógłbym ja, dzisiaj, do Kaliny napisać. Oto efekt zaśpiewany z Marią Dębską… W klipie jest trochę fragmentów filmu, na który serdecznie zapraszam do kin od 19.11. Ściskam! Wasz, Z

napisał Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski & Maria Dębska – Nie będzie romansu, posłuchaj i obejrzyj teledysk

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska podzielili się piosenką Nie będzie romansu, która promuje nadchodzący film o Kalinie Jędrusik – Bo we mnie jest seks. Krzysztof Zalewski w obsadzie filmu o polskiej Marilyn Monroe O tym, że Krzysztof Zalewski jest utalentowanym muzykiem, nie trzeba nikomu przypominać. Artysta zaliczył już także swój debiut na ekranie. W 2016 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →