Paulina Przybysz z nowym singlem „Senność”. Płyta w 2020 roku


08 listopada 2019

Podziel się newsem:

Siostry Przybysz idą łeb w łeb. Po premierze Jak Malować Ogień Natalii Przybysz czas na kolejny album Pauliny! Posłuchajcie jej nowego singla – Senność.

Ostatnie wydawnictwo od Pauliny Przybysz to płyta Chodź Tu z 2017 roku, która okazała się być zupełnie nowym rozdziałem dla wokalistki. Materiał z tego albumu został przyjęty bardzo dobrze zarówno wśród branży jak i przez fanów, co zaowocowało koncertami Pauliny na wielu czołowych imprezach w Polsce, między innymi na Open’erze, czy Męskim Graniu.

Paulina Przybysz – Dzielne Kobiety z albumu Chodź Tu

W międzyczasie powstały również inne, poboczne projekty. Paulina wyruszyła we wspólną trasę Przybysz/Przybysz z siostrą Natalią, zainicjowała cykl koncertów Women’s Voices i gościła podczas trasy Zalewski śpiewa Niemena Krzysztofa Zalewskiego.

natalia i paulina przybysz

Nowy album Pauliny Przybysz już w przyszłym roku

Czas jednak na solowe nowości od Pauliny Przybysz! Artystka właśnie podzieliła się nowym singlem Senność, który zapowiada jej kolejną płytę. Odwilż, bo taki jest jej tytuł ukaże się nakładem wytwórni Kayax w styczniu 2020 roku.

Sam utwór Senność utrzymany jest w hip-hopowo – soulowych klimatach, które można było usłyszeć już na poprzedniej płycie Pauliny. Artystka stworzyła go między innymi z Maxem Psują i Mateuszem Holakiem. Zobaczcie efekty!

Nowy singiel Pauliny Przybysz – Senność, zobacz teledysk

Siostry Przybysz idą łeb w łeb. Po premierze Jak Malować Ogień Natalii Przybysz czas na kolejny album Pauliny! Posłuchajcie jej nowego singla – Senność. Ostatnie wydawnictwo od Pauliny Przybysz to płyta Chodź Tu z 2017 roku, która okazała się być zupełnie nowym rozdziałem dla wokalistki. Materiał z tego albumu został przyjęty bardzo dobrze zarówno wśród […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.