Raperka Ryfa Ri z bardzo wyczekiwanym albumem – „47UNK”


18 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ryfa Ri to zdecydowanie jedna z najciekawszych postaci w polskiej rap-grze. Znacie ją z wielu featuringów, współpracy z niezawodną ekipą WCK czy rewelacyjnego albumu Miejskie Stery.

Ryfa Ri – Stery

Swoim rapem, tańcem i stylingiem artystka wręcz uosabia kulturę hip-hop. Ryfa to nie tylko najlepsza raperka na naszej scenie – Ryfa jest hip-hopem.

Artystka wydała właśnie nowy album, który ma ogromne szanse zamieszać na polskim rynku. Jeśli polubiliście jej ostatnie zwrotki na WCK Stej Tru, koniecznie sprawdźcie nadchodzący solowy LP pt. 47UNK, o którym ona sama mówi:

Ta płyta jest o tym, że się otwieram. O dystansowaniu się do dobra i zła, tego, co się powinno lub nie powinno. Bo jest, jak jest. Bo jestem, jaka jestem. Ten zbiór nagrań to próba przejścia przez sam środek oczekiwań społeczeństwa i tych wobec siebie samej, z podniesioną głową i poczuciem własnej wartości. A FUNK, choć śmierdzi, to dla mnie piękne zjawisko. Funk to esencja. Celebracja eleganckiego brudu i drogi od zera do bohatera, surowy groove, który sprawia, że się pocisz i kochasz ten trans, jak pokochał go cały świat. Funk to formuła, która, wraz z całym swoim tłem historyczno-społecznym, wciąż uczy mnie balansu oraz akceptacji i szacunku do siebie i braci. I w życiu i w rapie i na szachownicy.
Zatem 47UNK

Ryfa Ri – 47UNK – tracklista

 1. Zrzuć to na Funk (prod. Szwed SWD)
 2. Powiedz jeszcze (prod. WorstCase)
 3. Mam papierki (prod. Dadi)
 4. Stillo ft. McIllo (prod. Szwed SWD)
 5. Moda SWD Remix
 6. PL (prod. Szwed SWD)
 7. Jazzskit (prod. ZLN)
 8. Mirra (prod. Szwed SWD)
 9. Okoliczności ft. Grzegorz „Siusiak” Hann (prod. Szwed SWD)
 10. Od 0 do 360 (prod. WorstCase)
 11. Ganxta Boogie ft. Alkowy Funkowy (prod. Damianek)
 12. Elo Bieda ft. BRZ, Gruby Józek (prod. Szwed SWD)
 13. Outro (prod. Szwed SWD)

Płyta jest dostępna do odsłuchu na YouTube oraz wszystkich platformach streamingowych. Na stronie wck47.com wystartował preorder fizycznej wersji albumu.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.